Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Poznaj mnie i moją historię

Dziewczyna w Trampkach - O Mnie OPT1
Nie skończyłam psychologii. Nigdy nie byłam pedagogiem, nie uczyłam też w szkole. W przeszłości miałam problem z poczuciem własnej wartości, więc o występowaniu publicznym nie było mowy. Książki uwielbiałam czytać jedynie w podstawówce, później jakoś mi nie szło. Z wykształcenia jestem absolwentką Komunikacji Medialnej oraz magistrem Filologii Polskiej. 

Mimo to jestem uznana za doradcę i towarzysza w rozwoju młodzieży, mówcę TEDx. Wydałam książkę – moją „Dziewczynę w trampkach”, którą sama stworzyłam od A do Z. Oprócz tego niejednokrotnie gościłam w programach telewizyjnych oraz radiowych:
TVP3 WroclawTVP3 GorzowTelewizja GorzowMeloRadioRadio Kolor
Media o mnieopinie o mnie
Mając 28 lat mogłam zginąć na autostradzie. To było straszne przeżycie, ale pomogło mi się obudzić i trzeźwo spojrzeć na dotychczasowe życie.
Niestety prawda była bolesna - latami pędziłam drogą donikąd. Chciałam więcej i lepiej, a zapomniałam o tym, co dla mnie najważniejsze. O marzeniach, radości z życia, byciu tu i teraz, o sobie… 

Tamta chwila była dla mnie szansą na nowy początek, musiałam tylko wszystko zacząć od nowa. I zrobiłam to, ale już inaczej - podążając za głosem serca. Tak właśnie wygrałam życie i stałam się prawdziwym motylem w trampkach. Wolnym, odważnym, pewnym siebie, który potrafi rozwinąć skrzydła, pofrunąć i odkrywać świat.
Moje motto życiowe:

Nie musi być łatwo.
Ważne, aby było warto!

Dziewczyna w trampkach źródłem inspiracji i motywacji dla nastolatków

Dziewczyna w Trampkach - Malgosia Kapusciak OPT
W świecie hipokryzji, iluzji, mediów społecznościowych, wyścigu szczurów i pychy brakuje dzisiaj szczerych historii. Takich, które potrafią zainspirować, obudzić umysł, zmotywować, wesprzeć, a nawet wzruszyć. Dla wielu ludzi, których spotkałam na swojej drodze, moja historia właśnie taka była. Nie raz słyszałam: „Napisz książkę, z chęcią ją przeczytam!”. No i napisałam, a przy okazji odkryłam swoją pasję, którą poszukiwałam ponad 20 lat. Nigdy bym nie przypuszczała, że moja „Dziewczyna w trampkach” otworzy mi furtkę do świata, o jakim zawsze marzyłam. To jest właśnie dowód na to, że jeśli czegoś naprawdę pragniesz - nie ma rzeczy niemożliwych. Stać Ciebie na wiele więcej niż Tobie się wydaje. Wiem to po sobie.
Za działania Dziewczyny w trampkach zostałam nagrodzona statuetką IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE oraz w plebiscycie Bestseller Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży.
W 2018 roku znalazłam się wśród najlepszych Trenerów Biznesu, Mentorów oraz Coachów, rekomendowanych przez czasopismo Law Business Quality.
W 2019 roku wystąpiłam na scenie TEDx WSB ze swoją mową życia. 
Oto fragment mojej historii - posłuchaj!

moja misja życiowa

Gdy byłam nastolatką nie wiedziałam kim jestem. Nie wiedziałam też czego chcę od życia. Nie doceniałam siebie, nie rozwijałam swoich umiejętności. Nieraz czułam się niewystarczająco dobra. A wszystko dlatego, że nie znałam swojej wartości. Moje życie zawsze było burzliwe, pełne zakrętów, upadków, porażek, przygód. Lecz mimo chwilowych inspiracji brakowało mi drogowskazu i poczucia: „To jest właśnie to!”. A ja chciałam poczuć pasję, za którą mogłabym podążać w życiu. Dlatego doskonale rozumiem dzisiejszą młodzież - zagubioną, bierną w działaniach i bez radości z życia.
Dziewczyna w Trampkach - Mala Gosia OPT
Każdego dnia pomagam nastolatkom uwierzyć w siebie, odkryć ich umiejętności, pokonać zagrożenia, by pewnym, świadomym i odważnym krokiem mogli wejść w dorosłość.
W moim autorskim programie rozwojowym kładę przede wszystkim nacisk na:
budowanie tożsamości, by każdy nastolatek mógł wiedzieć kim jest i czego chce od życia;
wzmocnienie poczucia wartości i pewności siebie, bez której nie da się rozwinąć skrzydeł i pofrunąć w świat;
walkę z zagrożeniami, takimi jak depresja, uzależnienia, hejt, cyberprzemoc, samookaleczenia, które pozbawiają ich radości z życia;
wsparcie w kształtowaniu ścieżki rozwoju, by nastolatek mógł w pełni rozwijać swoje pasje i potencjał.
Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 1Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 2Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 3Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 4Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 9Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 6Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 7Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 8
Copyright © 2016-2020 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Scroll Up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram