Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Malgorzata Kapusciak - Dziewczyna w Trampkach Main OPT

Przemawiam,  wspieram, piszę.

Swój przekaz kieruję przede wszystkim do nastolatków.
Wspieram ich, inspiruję, dzielę się swoimi przeżyciami.  Towarzyszę im w życiu i rozwoju.

Pasjonuje się psychologią i rozwojem osobistym. Nieustannie odkrywam świat, ludzi oraz samą siebie.  

Napisałam książkę, stworzyłam poradniki o najważniejszych problemach dojrzewania. Przeprowadzam też wykłady i szkolenia rozwojowe w placówkach edukacyjnych. 

Gościłam w programach telewizyjnych oraz radiowych:
TVP3 WroclawTVP3 GorzowTelewizja GorzowMeloRadioRadio Kolor
Media o mnieopinie o mnie
Za działania Dziewczyny w trampkach zostałam nagrodzona statuetką IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE oraz w plebiscycie Bestseller Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży.
W 2018 roku znalazłam się wśród najlepszych Trenerów Biznesu, Mentorów oraz Coachów, rekomendowanych przez czasopismo Law Business Quality.
W 2019 roku wystąpiłam na scenie TEDx WSB ze swoją mową życia.

Posłuchaj wystąpienia
na TEDx WSB


Każdy z nas jest MOTYLEM, który potrafi wzbić się do góry i fruwać wysoko, jeżeli tylko odkryje swoją wartość, uwierzy w siebie, rozwinie skrzydła i odważy się zrobić ten pierwszy krok!


Konsultacje - Dziewczyna w Trampkach

Pomagam ogarnąć problemy i wyzwania
dojrzewania.

Aby każdy nastolatek mógł podążać za swoimi marzeniami, wartościami oraz tym, co jest dla niego ważne. 

Przekazuję praktyczną oraz sprawdzoną wiedzę, dzięki której z niedowartościowanej nastolatki bez pomysłu na życie, stałam się szczęśliwą i spełnioną dziewczyną z pasją. Sukcesu też. 

Pomagam nastolatkom zmierzyć się z bolesnymi doświadczeniami, uzależnieniami, z hejtem oraz obniżonym poczuciem wartości. 

Wyciągam także pomocną dłoń do rodziców, by mogli lepiej poznać świat nastolatka. Dzięki temu mogą lepiej się zrozumieć i wieść spokojne życie bez ciągłych kłótni! 

Szczerze i otwarcie mówię o tym, co przeżyłam.

Od dziecka tłumiłam w sobie emocje, bałam się wyrażać to, co czuję. Nie rozmawiałam o potrzebach czy pragnieniach. Starałam się nie wyróżniać z tłumu. Zazwyczaj stałam z boku i obserwowałam innych.  

Jako nastolatka byłam niedowartościowana, zbuntowana i głodna przygód. Starsi koledzy, imprezki, świat narkomanów, presja koleżanek z klasy - przeżyłam to. 
Dziewczyna w Trampkach - Mala Gosia OPT
Dzielę się z innymi wiedzą o życiu, nowymi odkryciami, przeżyciami, wnioskami po pokonanych porażkach.
Upragnione wejście w dorosłość nie było takie piękne, jakby się wydawało. Podobnie jak wyjazd do większego miasta i praca w korporacji. Były chwile naprawdę trudne, nie ze wszystkim mogłam sobie poradzić. To wszystko spowodowało załamanie nerwowe, ale to nie koniec dramatów... 

Mając 28 lat mogłam zginąć na autostradzie. Na szczęście nic mi się nie stało, ale po tym wydarzeniu wszystko się zmieniło. Zrozumiałam, że droga jaką podążam, nigdy nie da mi szczęścia i spełnienia. Że marnuję najpiękniejsze lata życia goniąc za pieniędzmi, które przecież nie są najważniejsze. Dlatego z dnia na dzień rzuciłam pracę i postanowiłam zmienić swój świat. Tylko było jedno ALE - nie miałam planu B.  

Pomysł stworzenia Dziewczyny w trampkach pojawił się na spontanie. Znajomi zainspirowali mnie motylem, zasugerowali, abym napisała książkę. Spodobała mi się ta myśl, od razu poczułam wiatr w skrzydłach. Moją "Dziewczynę w trampkach" napisałam w sześć tygodni. Nawet nie szukałam wydawcy – sama ją wydałam. Oczywiście nie było to takie proste. Kosztowało mnie to sporo stresu i nieprzespanych nocy. Ale nie poddałam się, w końcu to było moje marzenie. 

Kiedy nareszcie byłam wolna i szczęśliwa, otrzymywałam nagrody za swoje działania, gościłam w mediach, miałam plany na przyszłość, nowy dom w drodze, odnalazłam miłość życia - upadłam po raz drugi. Przerosło mnie to. Nigdy nie zdiagnozowano u mnie depresji, ale wszystkie objawy na nią wskazywały. Dwa lata podnosiłam się z tego upadku, ale dokonałam tego. Na nowo odkryłam w sobie MOTYLA, tym razem z większą świadomością, wiedzą o sobie i silniejszymi skrzydłami do latania. 

Dlatego chcę się dzielić swoją historią i pokazać młodym ludziom, że bez względu na to co się wydarzy, "dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą". Wystarczy tylko PODJĄĆ DECYZJĘ I ZACZĄĆ!
Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 1Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 2Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 3Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 4Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 9Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 6Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 7Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 8
Copyright © 2016-2021 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram