Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Malgorzata Kapusciak - Dziewczyna w Trampkach Main OPT

Przemawiam,  wspieram i piszę.

Jestem Towarzyszką nastolatków w życiu i rozwoju. Pomagam im ogarnąć problemy dojrzewania.

Napisałam książkę i poradniki dla młodzieży. Ukazuję im świat oczami dorosłej nastolatki, która przeżyła to, co oni. 
 
Występuję na scenie i opowiadam swoją historią. Inspiruję innych do zmian, wyjścia poza schemat i tworzenia szczęśliwego życia na własnych zasadach. 

Przeprowadzam wykłady i szkolenia rozwojowe. Pokazuję nastolatkom świat możliwości, by mogli wyjść z cienia i wyrazić SIEBIE.  

Gościłam w programach telewizyjnych oraz radiowych:
TVP3 WroclawTVP3 GorzowTelewizja GorzowMeloRadioRadio Kolor
Media o mnieopinie o mnie
Za działania Dziewczyny w trampkach zostałam nagrodzona statuetką IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE oraz w plebiscycie Bestseller Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży.
W 2018 roku znalazłam się wśród najlepszych Trenerów Biznesu, Mentorów oraz Coachów, rekomendowanych przez czasopismo Law Business Quality.
W 2019 roku wystąpiłam na scenie TEDx WSB ze swoją mową życia.

Posłuchaj wystąpienia


Każdy z nas jest MOTYLEM, który potrafi wzbić się do góry i fruwać wysoko, jeżeli tylko odkryje swoją wartość, uwierzy w siebie, rozwinie skrzydła i odważy się zrobić ten pierwszy krok!


Konsultacje - Dziewczyna w Trampkach

Pomagam młodym rozwijać skrzydła.

Swój przekaz kieruję do nastolatków, młodych ludzi, aby nie bali się podążać za marzeniami, wartościami oraz tym, co dla nich ważne. 

Przekazuję im praktyczną oraz sprawdzoną wiedzę, dzięki której z niedowartościowanej nastolatki bez pomysłu na życie, stałam się szczęśliwą i spełnioną dziewczyną z pasją.

Wyciągam także pomocną dłoń do rodziców, by mogli lepiej poznać świat swojego nastolatka. 

Można mnie spotkać na szkolnych korytarzach, spotkaniach dla rodziców, wykładach czy na scenie. 

Znajdziesz mnie też w social mediach, gdzie każdego dnia udostępniam wskazówki, inspiracje, pomocną wiedzę i swoje przemyślenia.

Szczerze i otwarcie mówię o tym, co przeżyłam.

Wychowałam się w domu, gdzie mało mówiliśmy o emocjach czy marzeniach, a problemy były zakopywane pod dywan. Dlatego przez lata szkolne nie walczyłam o siebie – bardziej usuwałam się na bok i odchodziłam.

Jako nastolatka byłam niedowartościowana, zbuntowana i głodna przygód. Starsi koledzy, imprezki, świat narkomanów, wyśmiewanie przez koleżanki z klasy - przeżyłam to.
Dziewczyna w Trampkach - Mala Gosia OPT
Jestem dziewczyną, która mimo porażek oraz bolesnych rozczarowań - potrafi się podnieść i rozwinąć silniejsze skrzydła. Moją największą siłą jest prawda, jaką chcę dzielić się z młodymi ludźmi. 
Upragnione wejście w dorosłość wcale nie było takie piękne, jakby się wydawało. Pójście na studia, codzienna walka o przetrwanie, praca w korporacji, a później wyjazd do większego miasta i rozpoczęcie nowego etapu życia. Do tego doszły jeszcze chorobliwe ambicje i ta chęć udowodnienia rodzicom, że zawsze dam sobie radę. Były chwile naprawdę trudne, nie ze wszystkim mogłam sobie poradzić. Pewnego dnia obudziłam się cała roztrzęsiona – coś we mnie pękło. Wtedy przeszłam załamanie nerwowe, ale to nie koniec dramatów...

Mając 28 lat mogłam zginąć na autostradzie. Na szczęście nic mi się nie stało, ale po tym wydarzeniu nic nie było już takie samo. Zrozumiałam, że droga jaką podążam, nigdy nie da mi szczęścia i spełnienia. Że marnuję piękne lata życia goniąc za pieniędzmi, które przecież nie są najważniejsze. Dlatego z dnia na dzień rzuciłam pracę i zmieniłam  swój świat. Było tylko jedno ALE - nie miałam planu B.

Pomysł stworzenia Dziewczyny w trampkach pojawił się na spontanicznie. Znajomi porównali mnie do motyla, który rozwija swoje skrzydła i odważnie frunie w świat. To oni też zasugerowali, abym napisała książkę i podzieliła się swoimi przeżyciami z młodymi ludźmi. Posłuchałam ich. Moją "Dziewczynę w trampkach" napisałam w sześć tygodni. Nawet nie szukałam wydawcy – sama ją wydałam. Oczywiście nie było to takie proste, ale nie poddałam się. Pierwszy raz w życiu poczułam, że to co robię naprawdę ma sens. Tak spełniłam swoje marzenie…

Kiedy nareszcie czułam się spełniona i szczęśliwa, otrzymywałam nagrody za swoje działania, gościłam w mediach, miałam plany na przyszłość, nowy dom w drodze, odnalazłam miłość życia - upadłam po raz drugi. Przerosło mnie to wszystko. Nigdy nie zdiagnozowano u mnie depresji, ale wszystkie objawy na nią wskazywały. Ponad dwa lata podnosiłam się z tego upadku, ale dokonałam tego. Na nowo odkryłam w sobie MOTYLA, tym razem z większą świadomością, wiedzą o sobie, spokojem w sercu i silniejszymi skrzydłami do latania.

Wierzę, że każdy z nas idąc przez życie tworzysz własną historię – prawdziwą i oryginalną, która wyróżnia go z tłumu. Jeżeli we wszystko co robi włoży serce, energię i swoją moc, a także doświadczenia zdobywane krok po kroku, ma szansę poruszyć innych. A to może stać się przepustką do wszystkiego, czego pragnie!

Dlatego chcę się dzielić swoją historią i pokazać młodym ludziom, że...
nie ważne z jakiego środowiska pochodzimy - ważne jakich wyborów dokonujemy!
Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 1Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 2Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 3Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 4Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 9Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 6Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 7Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 8
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram