Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Malgorzata Kapusciak - Dziewczyna w Trampkach Main OPT

Piszę, szkolę, przemawiam.  

Jestem Towarzyszką nastolatków w życiu i rozwoju. Pomagam im zmierzyć się z problemami dojrzewania. 

Napisałam książkę i poradniki dla młodzieży. Ukazuję im świat oczami dorosłej nastolatki, która kryzys tożsamości ma już za sobą. 

Występuję na scenie i opowiadam swoją historią. Inspiruję do zmian i wyjścia poza schemat. 

Przeprowadzam wykłady i szkolenia rozwojowe. Pokazuję nastolatkom świat możliwości, by mogli wyjść z cienia i nareszcie uwierzyć w siebie. 

Gościłam w programach telewizyjnych oraz radiowych:
TVP3 WroclawTVP3 GorzowTelewizja GorzowMeloRadioRadio Kolor
Media o mnieopinie o mnie
Zostałam nagrodzona statuetką IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE oraz w plebiscycie Bestseller Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży.
W 2018 roku znalazłam się wśród najlepszych Trenerów Biznesu, Mentorów oraz Coachów, rekomendowanych przez czasopismo Law Business Quality.
W 2019 roku wystąpiłam na scenie TEDx WSB ze swoją mową życia.

Posłuchaj wystąpienia


Każdy z nas jest MOTYLEM, który potrafi wzbić się do góry i fruwać wysoko, jeżeli tylko odkryje swoją wartość, uwierzy w siebie, rozwinie skrzydła i odważy się zrobić ten pierwszy krok!


Konsultacje - Dziewczyna w Trampkach

Pomagam młodym rozwinąć skrzydła.

Swój przekaz kieruję przede wszystkim do nastolatków, młodych ludzi, aby nie bali się podążać za marzeniami oraz tym, co dla nich ważne.

Pomagam im przepracować przekonania, które hamują ich rozwój. Ściągnąć z nich ciężar porażek i zamienić je w sukces. Przebić się przez mur ograniczeń i odzyskać wolność. Tylko tak mogą wejść na wyższy poziom swoich możliwości.

Nikogo nie trenuję, nie pouczam, nie umoralniam. Idę z nimi przez życie obok, w ich rytmie.

Można mnie spotkać na szkolnych korytarzach, spotkaniach dla rodziców, wykładach lub na scenie.

Znajdziesz mnie też w social mediach, gdzie każdego dnia udostępniam wskazówki, inspiracje, pomocną wiedzę i swoje przemyślenia.

Szczerze i otwarcie mówię o tym, co przeżyłam.

Wychowałam się w domu, gdzie mało mówiliśmy o emocjach i marzeniach, a problemy były zakopywane pod dywan. Dlatego przez lata szkolne nie walczyłam o siebie – gdy ktoś mi dokuczał  usuwałam się w cień.

Jako nastolatka byłam niedowartościowana, zbuntowana i głodna przygód. Starsi koledzy, imprezki, świat narkomanów, wyśmiewanie przez koleżanki z klasy, fałszywe relacje - przeżyłam to.
Dziewczyna w Trampkach - Mala Gosia OPT
Świat nastolatków znam lepiej niż inni, bo dorastałam z różnymi ludźmi. Z tymi, co brali narkotyki też. Dlatego doskonale rozumiem dzisiejszą młodzież i ich chęć ucieczki od problemów... 
Długo wyczekiwane wejście w dorosłość wcale nie było takie piękne, jakby się wydawało. Pójście na studia, codzienna walka o przetrwanie, praca w korporacji, a następnie wyjazd do większego miasta i rozpoczęcie nowego etapu życia. Do tego doszły jeszcze chorobliwe ambicje i ta chęć udowodnienia rodzicom, że zawsze dam sobie radę. Ale nie dawałam. Pewnego dnia coś we mnie pękło i obudziłam się cała zapłakana. Dopiero spotkanie z psychologiem uświadomiło mi, że właśnie przechodzę załamanie nerwowe. Ale to nie koniec dramatów...

Mając 28 lat mogłam zginąć na autostradzie. Na szczęście nic mi się nie stało, ale po tym wydarzeniu nic już nie było jak wcześniej. Dotarło do mnie, że droga jaką podążam, nigdy nie da mi szczęścia i spełnienia. Że marnuję najlepsze lata życia goniąc za pieniędzmi, które przecież nie są najważniejsze. Dlatego z dnia na dzień rzuciłam pracę i zmieniłam swój świat. Było tylko jedno ALE - nie wiedziałam, co będzie dalej...

Pomysł stworzenia Dziewczyny w trampkach pojawił się spontanicznie. Znajomi patrząc na moją przemianę porównali mnie do motyla, który nareszcie ma odwagę pofrunąć w świat. Później zasugerowali mi, abym napisała książkę i podzieliła się swoimi przeżyciami z młodymi ludźmi. Posłuchałam ich, bo chciałam ich uchronić przed błędami, jakie sama popełniłam. Moją książkę "Dziewczyna w trampkach" napisałam w sześć tygodni. Nawet nie szukałam wydawcy – sama ją wydałam. Oczywiście nie było to takie proste, ale kiedy mocno czegoś pragniesz - nie ma rzeczy niemożliwych. Tak spełniłam swoje największe marzenie…

Kiedy wreszcie czułam się spełniona i szczęśliwa, otrzymywałam nagrody za swoje działania, gościłam w mediach, miałam plany na przyszłość, nowy dom w drodze, odnalazłam miłość życia - upadłam po raz drugi. To wszystko mnie przerosło, nie byłam na to gotowa. Przerosło mnie to wszystko. Nigdy nie zdiagnozowano u mnie depresji, ale wszystkie objawy na nią wskazywały. Przez trzy lata podnosiłam się z tego upadku, ale dokonałam tego. Na nowo odkryłam w sobie MOTYLA, tym razem z większą świadomością, wiedzą o sobie i silniejszymi skrzydłami do latania.

Wierzę, że każdy z nas idąc przez życie tworzysz własną historię – prawdziwą i oryginalną, która wyróżnia go z tłumu. Jeżeli we wszystko co robi włoży serce, energię i swoją moc, a także doświadczenia zdobywane krok po kroku - ma szansę poruszyć innych. A to może stać się przepustką do wszystkiego, czego pragnie!

Dlatego chcę się dzielić swoją historią i pokazać młodym ludziom, że...
bez względu na to, co było - to od nich zależy KIM SIĘ STANĄ!
Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 1Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 2Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 3Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 4Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 9Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 6Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 7Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 8
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!