Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia OPT

Nigdy więcej przemocy, nigdy więcej agresji w Twojej szkole!

„Rozwiń skrzydła z Dziewczyną w trampkach” to jedyny taki program rozwojowy dla nastolatków. Pomaga im nie tylko zmierzyć się z problemami dojrzewania, ale i zadbać o ich przyszłość TERAZ. Został nagrodzony statuetką Bestseller Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży!

CHCĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ

Dziś na naszych oczach dzieje się prawdziwy dramat. Większość problemów z nastolatkami to nic innego, jak WALKA – ze światem, presją rówieśników, emocjami, zakazami, brakiem zrozumienia i bezradnością.

I najważniejsze – z samym sobą!

Dlatego młodzi ludzie tak często szukają ucieczki, by „jakoś” sobie z tym wszystkim poradzić. Przemoc, agresja, używki, samookaleczenia, hejt, próby samobójcze – tak to się niestety kończy.

Na szczęście wielu tragedii można uniknąć. Od ponad 5 lat jeżdżę po szkołach i pomagam nastolatkom uwierzyć w siebie, pokonać ich lęki i obawy, a następnie rozwinąć skrzydła. Tylko tak mogą unikną poczucia wstydu, odrzucenia, agresji i rezygnacji z życia.

Oni potrzebują zajęć, które uświadomią im, jak wzmocnić ich samoocenę, jak pracować nad emocjami. Jak korzystać z mediów społecznościowych, by nie zmarnować sobie życia. Jak pokazać światu swój potencjał i nie poddać się - mimo ciężkich przeżyć oraz porażek. Oni też chcą usłyszeć prawdziwe historie, które będą dla nich najlepszą motywacją.

To jest ta różnica.

Dopóki uczniowie Twojej szkoły nie poznają swojej wartości, nie odnajdą głębszego sensu w działaniach niż tylko dobre stopnie w dzienniku lub poprawne zachowanie – nic się nie zmieni.

 

Młodzi ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ – pozwól im na to!

Co sprawia, że moje zajęcia są tak skuteczne?

problemy nastolatków mam już za sobą i wiem, jak pomóc im je rozwiązać!
przygotowane przeze mnie materiały edukacyjne są praktyczne i zawsze mogą mieć pod ręką!
poprzez szczerość i zaangażowanie szybko potrafię zyskać ich zaufanie!
do każdej grupy oraz zajęć podchodzę indywidualnie – skupiam się na ich konkretnych potrzebach!
traktuję nastolatków, jak partnerów – do rozmowy i do działania!
CHCĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ

Sprawdź opinie pedagogów

Lidia Kulczycka Perske
Małgorzata Kapuściak to młoda, zdolna pisarka, ekspert ds. rozwoju młodzieży. Potrafi zainspirować swoją historią i podzielić się z uczestnikami zajęć cennymi wskazówkami. Jest komunikatywna, wierząca w sens swoich działań i przede wszystkim zorientowana na młodego człowieka. Świetnie sobie radzi z nieoczekiwanymi sytuacjami. Serdecznie polecam zajęcia z Dziewczyną w trampkach!
Lidia Kulczycka Perske
dyrektor Szkoły Podstawowej w Dziedzicach
Ewa Dąbrowska
Dziewczyna w trampkach to „serce na dłoni”! Jest ambitna, wrażliwa, cierpliwa i kontaktowa. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Zaraża swoim optymizmem, wiarą w ludzi i ich marzenia. Niewątpliwie motywuje do działania, a swoim anielskim głosem jest w stanie przekonać każdego, że MOŻNA lepiej i więcej. Czasami ma się ochotę założyć trampki i tak jak Dziewczyna w trampkach - poczuć się wyjątkowym, barwnym i wolnym Motylem.
Ewa Dąbrowska
pedagog

Jest ich o wiele więcej - chcesz PRZECZYTAĆ?

JUŻ CZYTAM

Wybierz najlepszą formę zajęć

wykład

Dwugodzinny wykład z Dziewczyną w trampkach na zawsze zmieni spojrzenie nastolatków na obecne życie. Omówimy ich największe problemy i wyzwania dojrzewania, z jakimi muszą się zmierzyć. 
Każdy z uczestników pozna możliwości, jakie ma przed sobą. Otrzyma wiedzę oraz praktyczne sposoby, które pomogą mu pokonać lęk, codzienny stres oraz zmartwienia.  
Zwiększy też swoją wiedzą o posiadanych umiejętnościach, co wzmocni jego poczucie wartości, a także stworzy własny system wartości życiowych, który uporządkuje jego priorytety. 

Na wykładzie przejdziemy przez 4 etapy:

 1. Określimy sobie różnicę między przeciętniakiem a wymiataczem!
 2. Ustalimy krok po kroku drogę do spełniania marzeń, czyli poznamy moją autorską metodę MOTYL!
 3. Omówimy szczegółowo świat zagrożeń - jak ich uniknąć i jak sobie z nimi poradzić!
 4. Wzmocnimy wewnętrzną motywację oraz popracujemy nad skutecznością!
CHCĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ

warsztaty

Po dwugodzinnych warsztatach młodzież wyjdzie pełna energii i zapału do rozwoju własnego potencjału. 
Zadania indywidualne oraz w grupie pomogą nastolatkom odkryć i wyrazić SIEBIE – poznać umiejętności, mocne strony, ograniczenia i przekonania na swój temat. To wiedza jest niezbędna w ścieżce rozwoju. 
Każdy z uczestników stworzy własną wizję przyszłości i uporządkuje marzenia. 
Porozmawiamy o największych problemach dojrzewania. Dostaną ode mnie wskazówki, wsparcie i rozwiązania, jakich potrzebują.

Na warsztatach przejdziemy przez 7 etapów:

 1. Odkryjemy SIEBIE!
 2. Popracujemy nad samoakceptacją!
 3. Pokonamy lęki i zmartwienia!
 4. Nauczymy się wyrażać własne emocje!
 5. Stworzymy mapę marzeń/przyszłości!
 6. Przygotujemy indywidualny plan działania!
 7. Omówimy największe problemy nastolatków!
CHCĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ

Nie czekaj – działaj natychmiast!

Istnieją 3 powody, dla których warto ten program przeprowadzić wśród Twoich uczniów:

 1. Program wpływa na znaczną poprawę zdrowia psychicznego nastolatków. Pomaga im wzmocnić samoocenę, zdemaskować emocje, kształtować odpowiednie przekonania i postawy życiowe. Ponad to dostarcza wiedzę oraz umiejętności niezbędne do budowania tożsamości, a także rozwoju kompetencji przyszłości.
 2. Stanowi skuteczną profilaktykę w walce z przemocą rówieśniczą, autoagresją oraz nadużywaniem substancji psychoaktywnych.
 3. Obecny kryzys pocovidowy i stany lękowe to olbrzymie zagrożenie dla młodych ludzi. Brak świadomości swoich emocji może doprowadzić do poważnych kryzysów, przede wszystkim samobójczych.

Pewnie wiesz, że oddziały psychiatryczne są przepełnione oraz brakuje miejsc w poradniach. W 2021 roku ponad 1200 nastolatków próbowało popełnić samobójstwo. To nie są tylko cyfry, to konkretni ludzie. Często z naszego najbliższego otoczenia.

Dzisiaj masz szansę zmienić życie wielu nastolatków. Wystarczy tylko, że pozwolisz im uczestniczyć w zajęciach z Dziewczyną w trampkach.

Zaproś mnie do swojej szkoły a przekonasz się, ile te zajęcia dla nich znaczą.

 

CZEKAM na kontakt od Ciebie!

CHCĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ
Dziewczyna w Trampkach - O Mnie 6
Projekt Gosia Kapusciak
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 1
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 5
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 2
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 3
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 4
Dziewczyna w Trampkach - Szkolenia 6
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram