Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Nie marnuj życia na kłótnie z dorastającą córką. Zdradzę Ci sposób, by 2 x szybciej do niej dotrzeć i zdobyć szacunek w jej oczach. Chcesz tego?! 

Książka „Dziewczyna w trampkach" to NOWA SZANSA dla Twojej nastolatki, by nareszcie mogła uwolnić się od problemów dojrzewania, a także odzyskać wolność. By doceniła Twoje starania i zrozumiała, co jest naprawdę ważne - zanim wejdzie w dorosłość i zginie w wyścigu szczurów. Chyba nie chcesz do tego dopuścić, prawda?

Strona Nowej Ksiazki 1
Dzisiaj na naszych oczach dzieje się prawdziwy DRAMAT, jeśli chcesz go dostrzec. Tyle się mówi o depresji, przemocy, samookaleczeniach oraz samobójstwach nastolatków. Coraz więcej młodych dziewczyn żyje w bezustannej presji mediów społecznościowych i rówieśników. Pada ofiarą szkolnego hejtu, wyśmiewania. Coraz więcej też nie może sprostać oczekiwaniom rodziców czy nauczycieli. Nawet sobie nie wyobrażasz, ile nastolatka potrafi zrobić dla podziwu grupy. Wiesz dlaczego? Ze strachu przed odrzuceniem. Bo jeśli oni ją odtrącą to przeżyje tragedię!

Ja się Tobie wcale nie dziwię, że każdego dnia boisz się o swoją dorastającą córkę. Czujesz odpowiedzialność za jej życie, przyszłość. Dobrze wiesz, że jeśli teraz coś przegapisz lub odpuścisz – konsekwencje mogą ciągnąć się latami. I to Cię męczy. Męczy Cię to, że tak naprawdę nie wiesz, jak wygląda świat Twojej nastolatki. Jakich ma znajomych i dokąd z nimi znika po lekcjach. Czego szuka godzinami w sieci, jakie ma zmartwienia.

I słusznie, bo to co zazwyczaj widzisz, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Albo jest zrezygnowana i nie ma już sił na walkę z codziennością, albo stwarza pozory. Myślisz, że wszystko jest OK., bo dostaje dobre stopnie w szkole, opowiada gdzie i z kim była po zajęciach oraz bez fochów wykonuje swoje obowiązki. Jednak to tylko jej taktyka - dzięki niej ma ŚWIĘTY SPOKÓJ od Twoich ciągłych pytań i podejrzeń. Dlatego nie daj się nabrać!

Nie chcę Cię tutaj straszyć. Wiem, że robisz wszystko, aby być najlepszym wsparciem dla swojej dorastającej córki. Dlatego w ciągu następnych dwóch minut mam zamiar Ci pokazać, jak możesz przeżyć więcej radosnych chwil ze swoją nastolatką. Jak uwolnić się od bezsilności, gdy zamyka się w pokoju a Ty nie wiesz dlaczego. Jak możesz jej pomóc zrozumieć o co w życiu walczyć a czego unikać, by zaoszczędzić jej bolesnych rozczarowań. Jak wzmocnić jej poczucie wartości, by nigdy nie musiała stać się ofiarą przemocy w szkole.

A wszystko to bez wielogodzinnych rozmów zakończonych trzaśnięciem drzwiami. Bez ciągłej kontroli i irytacji, która wykańcza Cię psychicznie.

Jak? Po prostu daj jej książkę, która pomaga nastolatkom wyjść z cienia ich lęków i porażek, uwierzyć w siebie oraz rozwinąć skrzydła. Napisana prostym i zrozumiałym językiem, który 2x łatwiej do nich trafia.  Reszta dzieje się sama. 


ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ!
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!
Dzięki „Dziewczynie w trampkach” Twoja dorastająca córka szybciej doceni rady i wsparcie, jakie od Ciebie dostaje – by Twój wysiłek nie poszedł na marne!
Pomyśl, jakby to było wrócić do domu, usiąść wygodnie w fotelu i poczuć ten upragniony spokój po całym dniu zawirowań. Bez krzyków, kłótni i trzaskania drzwiami. Albo jakby to było w końcu poczuć radość, gdy widzisz jak z uśmiechem na twarzy angażuje się w życie rodzinne, a po kolacji siada z Wami na kanapie i ogląda film. Lub przychodzi do Ciebie, by opowiedzieć jak minął jej dzień w szkole oraz co robiła z koleżankami. Co ją gnębi albo z czym nie może sobie poradzić. To jest tak ważne, aby być blisko niej. Tylko tak będziesz w stanie trzymać rękę na pulsie i unikniesz problemów, z którymi boryka się większość rodziców.

Na szczęście ten scenariusz to nie żaden sen a rzeczywistość, której i Ty możesz doświadczyć!

Jeśli chcesz, by Twoja nastolatka uwolniła się spod presji rówieśników i odzyskała wiarę w siebie (bo pamiętaj, że nawet najlepsze poradniki dla młodzieży nie potrafią zdziałać cudów), musi poznać prawdziwą historię dorosłej nastolatki. Ona szczerze i otwarcie mówi o swoich doświadczeniach, porażkach, ale też sprawdzonych sposobach na problemy dojrzewania. To jest to, co odróżnia świadome i pewne siebie nastolatki od zbuntowanych oraz zalęknionych młodych dziewczyn, które żyją w ciągłej pułapce.  Ale to nie wszystko… Bo gdy Twoja córka pozna przygody Dziewczyny w trampkach, nareszcie zrozumie że nie jesteś jej wrogiem. Dowie się też, komu może zaufać i jak budować prawdziwe relacje (raz na zawsze skończy z toksycznym środowiskiem!). I nareszcie zacznie tworzyć życie na własnych zasadach zamiast brnąć w bezsilność oraz frustrację. 

Tylko sobie wyobraź jaką wtedy poczujesz ulgę, gdy Twoja córka  będzie szczęśliwa, pełna wiary w siebie, zmotywowana do nauki i rozwoju, a także bezpieczna. Przecież każdy rodzic tego pragnie, prawda?

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS - Ebook z najważniejszymi wskazówkami, które pomogą jej zmierzyć się z trudną codziennością. Stworzyłam go kilka dni temu i nigdzie go nie można kupić. To zaledwie 23 strony, ale same konkrety. Gdy je przeczyta – raz na zawsze przestanie się bać, zniżać swoją wartość, udawać kogoś kim nie jest i płaszczyć się przed innymi. Nie bez powodu ma tytuł: „BĄDŹ SOBĄ - wtedy zwyciężysz!”. Z tą wiedzą zacznie sama decydować gdzie oraz z kim chce być. 

ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ!
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

One już przeczytały "Dziewczynę w trampkach"!

Bianca Beata Kotoro
Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog,
autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, z którymi można się utożsamić. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
studentka
ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ!
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Ta książka jest jak nawigacja życiowa - pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę

Strona Nowej Ksiazki 2
Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę. Nie widziałeś też wystąpienia na TEDx, które jest dostępne na YouTube. Dlatego Twoja nastolatka nie ma jeszcze "Dziewczyny w trampkach" a szkoda…

Widzisz, ja doskonale wiem jak kryzys tożsamości, chorobliwe ambicje i brak poczucia wartości, niszczy życie. Przeżyłam to, co dla większości nastolatków jest bolesne oraz trudne do pokonania. Wiem z czym muszą się borykać, co ich martwi. Wiem też, co jest dla nich ważne i potrzebne. Od ponad 5 lat występuje na scenie oraz wychodzę przed szkolne ławki, by dzielić się swoją historią. 

Nic tak nie działa na młodych ludzi, jak prawdziwe przeżycia, w których mogą odnaleźć SIEBIE. Powiedziało mi to ponad 1000 nastolatków, których poznałam na swoich zajęciach.
 
Na rynku istnieje wiele książek, po które sięgają nastolatki. Jednak musisz wiedzieć, że nie każda jest dla nich odpowiednia. A o to właśnie chodzi - aby była!

By jej treść wychodziła poza banały i sięgała prawdy, której poszukuje Twoja córka. By wiedza, jaką tam znajdzie, była przepustką do jej lepszej przyszłości. By czytając tę książkę mogła od razu uporządkować swoje myśli i emocje, a później je zrozumieć. By odnalazła słowa wsparcia i otuchy, które będą dla niej ratunkiem w chwilach porażki lub kryzysu.

By otworzyła się na skrywane dotąd marzenia i wizję przyszłości. A gdy dopadnie ją stres lub gorszy dzień, będzie w stanie szybko i skutecznie ochłonąć z negatywnych emocji oraz się wyciszyć. Wystarczy, że weźmie kredki do ręki i skorzysta z przygotowanych dla niej kolorowanek. 

Teraz już wiesz, jak pomóc Twojej córce wzmocnić samoocenę, przełamać kryzys tożsamości i pokonać strach. Te odpowiedzi czekają na nią w „Dziewczynie w trampkach”. Jak i 40 zagadnień, które musi poznać zanim zacznie podejmować życiowe decyzje. Treść jest prawdziwa, fascynująca, motywująca, a także inspirująca do działania. Z wieloma sytuacjami można się utożsamić i to jest właśnie niepowtarzalne w tej książce. Tak piszą o niej nastolatki, które już ją przeczytały. Chcesz wiedzieć, co jeszcze tam znajdzie?
 
Niektóre rozdziały są bardzo osobiste i mają głęboki przekaz.  Bo tylko szczere wyznania mogą sprawić, że młoda dziewczyna spojrzy na swoich bliskich z miłością oraz szacunkiem. Z mniejszymi oczekiwaniami, a  większą wdzięcznością, zrozumieniem i akceptacją. A to dopiero początek zmian, jakie nastąpią…

TA DECYZJA BĘDZIE MIAŁA WIELKI WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ TWOJEJ DORASTAJĄCEJ CÓRKI!

Psycholog Bianca – Beata Kotoro (jedna z najlepszych ekspertek w Polsce, która napisała przedmowę do tej książki) podkreśla, że największym trudem dla nastolatków jest życie w dwóch różnych światach. Z rówieśnikami i dorosłymi, którzy mają kompletnie inne podejście i oczekiwania. Nie bez powodu tyle młodych dziewczyn czuje się bezradna wobec rzeczywistości – bo jak może zadowolić wszystkich naraz? Nie da się! Dlatego każdego dnia musi dokonać wyboru - co i kto jest dla niej ważniejszy. A że nie chce nikogo zawieść, najczęściej rani samą siebie. Kiedy krzyczy: „Wszystko mi jedno!” to znak, że bardzo cierpi i woła o pomoc. Czuje się sfrustrowana, zła, wewnętrznie rozdarta, a przy tym staje się nieznośna oraz opryskliwa. Teraz widzisz dlaczego potrzebuje starszej koleżanki, takiej jak Dziewczyna w trampkach, która wie co czuje, myśli, a czego jej brakuje…

Ty dzisiaj też masz wybór - albo pomożesz swojej córce uwolnić się spod władzy rówieśników i lęków albo będziesz patrzeć, jak gaśnie w Twoich oczach. Oczywiście możesz wyjść z tej strony i zostać tu, gdzie teraz jesteś. Ale wtedy zapomnij o spokoju przez najbliższe lata.

Jeśli Twoja nastolatka nie nauczy się wyrażać SIEBIE, akceptować tego jaka jest naprawdę – nigdy nie zyska prawdziwego szacunku w oczach innych. To jest droga, dzięki której już nigdy więcej nie będzie musiała robić rzeczy wbrew sobie i kosztem siebie. Bo gdy tylko poczuje, że traci grunt pod nogami – od razu może wziąć tę książkę do ręki i zacząć szukać wsparcia, a także ważnych dla niej wskazówek.

W tej chwili masz okazję do zakupu „Dziewczyny w trampkach”, która pomoże Twojej córce odzyskać pewność siebie, odwagę do życia na własnych zasadach, a także siłę - by dogonić swoje marzenia.

Dlatego nie marnuj czasu na myślenie o Waszej lepszej przyszłości, bo na myśleniu się skończy. Właśnie masz przed sobą narzędzie, które raz na zawsze uwolni ją od problemów dojrzewania! Jej wolność i szczęście jest warte każdej ceny, prawda?!

Wystarczy, że klikniesz ZAMAWIAM przy wybranej wersji…


Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

PAKIET LIMITOWANY

Pakiet Limitowany Nowa Wersja 2
Książka "Dziewczyna w trampkach" z moim autografem za 39 zł
Gadżety (torba+kredki) za 30 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
ILOŚĆ OGRANICZONA!
88 zł
69 zł
ZAMAWIAM

Pakiet Nastolatki

Ebooki Nowa Wersja 2
"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 29 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
78 zł
55 zł
ZAMAWIAM

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 39 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
Notatka Edukacyjna

58 zł
39 zł
ZAMAWIAM
PS Jeśli chcesz zamówić książkę za pobraniem - oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu. 

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

39zł – koszt książki
20zł – koszt przesyłki 
RAZEM - 59zł

WAŻNE: Jeśli chcesz otrzymać BONUS do książki - napisz to w treści e-maila. W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF. 
Copyright © 2016-2021 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram