Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Wreszcie możesz uwolnić swoją córkę spod władzy smartfona - zanim całkiem przepadnie, a jej samoocena spadnie do zera…

Gdy większość rodziców czuje bezradność, bo nie może dotrzeć do swojej nastolatki - Ty właśnie masz przed sobą SZANSĘ, by cieszyć się z nią przyjacielską relacją. Wystarczy tylko dać jej do ręki książkę "Dziewczyna w trampkach". Zrób to TERAZ. bo po co marnować czas na niepotrzebne kłótnie ?

Strona Nowej Ksiazki 1
Jeśli Twoja nastolatka godzinami przesiaduje na Instagramie, Tik Toku czy Facebooku – musisz działać natychmiast!

Jest taki problem, od którego zaczyna się koszmar każdej młodej dziewczyny. Niestety ponad 80% z nim przegrywa, albo walczy z nim resztkami sił, co boleśnie odbija się na jej zdrowiu. Większość dorosłych nawet tego nie widzi, chociaż są też i tacy, którzy bagatelizują sprawę.

Jeśli i Ty dzisiaj pójdziesz ich śladem, oto co może spotkać Twoją nastolatkę:
- zaburzenia odżywiania;
- depresja;
- zaburzenia lękowe;
- samookaleczenia;
- próby samobójcze.
Niestety takich dramatów jest coraz więcej.

Może Twoja córka też boryka się z tymi problemami, a Ty o tym nie wiesz?

Chcesz temu zapobiec?  To poświęć mi 3 minuty. Tylko tyle potrzebuję, aby pokazać Ci:
- jak możesz pomóc swojej nastolatce wzmocnić samoocenę, by nigdy nie musiała stać się ofiarą przemocy i zniżać swoją wartość;
jak zaoszczędzić jej bolesnych przeżyć, przez które traci wiarę w siebie, a nawet sens życia;
jak uwolnić się z poczucia bezradności, gdy zamyka się przed Tobą, a Ty nie wiesz dlaczego;
- jak możesz przeżyć z nią więcej radosnych chwil, których Tobie brakuje.

Wszystko to bez wielogodzinnych kłótni zakończonych: „Ty mnie w ogóle nie rozumiesz!”. Bez ciągłej irytacji i napięcia, po którym dopada Cię frustracja.

Jak? W tym pomoże Ci „Dziewczyna w trampkach”, która w krótkim czasie stała się niezawodną towarzyszką w życiu i w rozwoju każdej nastolatki. Ale też niezbędnym SOS, z którym raz na zawsze uwolni się od dręczących myśli oraz dramatów dojrzewania. Napisana prostym i ciekawym językiem, który 2x szybciej do niej trafi. A reszta dzieje się sama...


ŚWIETNIE, BIORĘ TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!
Nie czekaj aż bunt dojrzewania przejmie kontrolę nad Twoim życiem!
Wiesz, kiedy nastolatka najbardziej potrzebuje wsparcia rodziców? Kiedy burczy pod nosem, pyskuje, lekceważy Cię, a nawet wybucha bez powodu lub trzaska drzwiami. To właśnie jest ten moment, w którym czuje się bezradna wobec problemów, i wybucha.

W takich sytuacjach większość dorosłych wpada w złość albo krzyczy: „Do pokoju, masz szlaban!”, a to jest błąd. Bo każda ze stron na tym traci, przede wszystkim Twoja córka.

Nieznośni rówieśnicy, hejt w Internecie, zakochania, kompleksy, oceny, egzaminy. Dojrzewanie to najbardziej intensywny, burzliwy i najważniejszy czas w życiu Twojej córki.

Dlatego tak ważne jest, aby pomóc jej wzmocnić poczucie wartości i otworzyć się na prawdziwą relację z Tobą. Taką, w której nie zabraknie zaufania, zrozumienia, szczerości, dzięki której dowiesz się, co ją martwi oraz z czym nie może sobie poradzić. Chyba zależy Ci na tym, prawda?

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS (w formie ebooka), którego nigdzie nie można kupić. Umieściłam w nim przydatne wskazówki, dzięki którym Twoja nastolatka nareszcie zacznie wyrażać swoje zdanie i bronić własnych potrzeb - zamiast udawać kogoś kim nie jest . To zaledwie 23 strony, ale same konkrety.

ŚWIETNIE, BIORĘ TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!

Za co cenią książkę Ci, którzy już ją przeczytali?

Bianca Beata Kotoro
Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog,
autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, z którymi można się utożsamić. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
studentka
ŚWIETNIE, BIORĘ TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!

Ta książka jest na TERAZ – później będzie za późno

Strona Nowej Ksiazki 2
„Dziewczyna w trampkach” to pierwsza tego typu książka dla młodzieży. Wychodzi poza banały i sięga prawdy, by pokazać nastolatkom, jak zmierzyć się z prawdziwym życiem oraz ich problemami. 

Robi to na 3 różne sposoby - bez zbędnej teorii i narzucania wyborów:

1. Ukazuje historię dorastającej dziewczyny
w trampkach, z którą łatwo się utożsamić.

2. Jest jak nawigacja życiowa, która pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę – porusza 40 tematów, które każda nastolatka musi poznać, zanim wejdzie w dorosłość.

3. To niezwykły poradnik rozwoju osobistego z cennymi wskazówkami, zadaniami i kolorowankami – mając je Twoja córka szybko i skutecznie uwolni się od negatywnych emocji, stresu oraz otworzy się na nowy sposób myślenia o sobie.


Ale to nie wszystko…

W "Dziewczynie w trampkach" jest COŚ WIĘCEJ niż sztuczna motywacja, która dodaje skrzydeł tylko na chwilę. Są odpowiedzi, jakich poszukują dzisiaj nastolatki:
- jak przegonić strach przed odrzuceniem - w relacji z rówieśnikami;
- jak zbudować szczęśliwe życie na własnych zasadach - czego nie przegapić, a co odpuścić;
- jak uporządkować swoje myśli i uczucia, by później lepiej je zrozumieć;
- jak pokonać porażkę oraz wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość;
 narzucają- jak budować prawdziwe relacje pełne miłości, szacunku i zaufania;
- jak raz na zawsze pozbyć się toksycznego towarzystwa;
- jak przeżyć młodzieńczą miłość i nie stracić sensu życia w razie rozstania.

ŚWIETNIE, BIORĘ TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebujeKryzys dojrzewania mam już za sobą – czy może być lepsze źródło wsparcia?Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę Bestseller Roku. Albo o moim wystąpieniu na prestiżowym wydarzeniu TEDx, gdzie znalazłam się wśród najlepszych mówców inspirujących w Polsce.

Tak naprawdę jestem normalną dziewczyną, która napisała "Dziewczynę w trampkach" z potrzeby serca. By dzielić się z innymi popełnionymi błędami czy porażkami. Tym, co było dla mnie trudne i bolesne w dojrzewaniu. Wiesz dlaczego? Bo tylko prawdą możesz dotrzeć do młodych ludzi i pomóc im odkryć ich prawdziwą MOC.

Widzisz, ja zbyt wiele razy widziałam, jak ludzie niszczą sobie życie przez narkotyki, presję rówieśników, chęć ucieczki od codzienności czy chorobliwe ambicje rodziców. Dorastałam w takim środowisku, więc świat nastolatków i ich problemy znam lepiej niż inni.

Mało tego, od ponad 5 lat występuje na scenie oraz wychodzę przed szkolne ławki, by dzielić się swoją historią. Nic tak nie działa na młodzież, jak prawdziwe przeżycia i doświadczenia, w których mogą odnaleźć SIEBIE.

AUTENTYCZOŚĆ I PRZEKAZ – to właśnie wyróżnia mnie z tłumu!

"Dziewczyna w trampkach" pomogła już tysiącom nastolatek – i nie tylko...

Może sobie myślisz:  Jak ta książka może zmienić życie i zachowanie mojego dziecka?

I tutaj muszę Cię rozczarować - nie obiecam Ci cudów. To od Twojej córki zależy, czy coś się zmieni czy nie. Nikt nie ma na to wpływu – tylko ONA.

Ale im bardziej język i tematyka jest bliska jej sercu, im bardziej nawiązuje do codzienności, w jakiej żyje - tym chętniej weźmie ją do ręki.

Wtedy już po przeczytaniu kilku rozdziałów jest w stanie rozprawić się z blokującymi przekonaniami, pokonać strach i bardziej docenić siebie. Przede wszystkim uwierzyć w to, że jest wartościową OSOBĄ – bez względu na ilość like pod zdjęciami albo followersów w mediach społecznościowych.
 
"Dziewczyna w trampkach" jest niezwykle osobistą pozycją i ma głęboki przekaz. Jest w niej to COŚ, co zmienia sposób myślenia nastolatków. O sobie, o życiu, rodzinie, relacjach. Dzieje się tak, bo nagle widzi wszystko z zupełnie innej perspektywy. Niektórzy nazywają to objawieniem, ja wolę określenie ŚWIADOMOŚĆ.
Większość czytelniczek pisze o niej tak: „Dzięki tej książce zrozumiałam co znaczy życie, ciepło rodzinne i miłość. Treść jest prawdziwa, fascynująca, inspirująca do działania. Z wieloma przygodami można się utożsamić i to jest właśnie w niej niepowtarzalne”.
"Dziewczynę w trampkach" kupiło już tysiące rodziców. W ich ocenie to była najlepsza inwestycja w rozwój ich córek. Ciebie też zachęcam do sprawdzenia tej książki.
Co masz do stracenia?

W tej chwili masz okazję do jej zakupu, która nie pojawia się często. „Dziewczyny w trampkach” nie znajdziesz w żadnej księgarni – TYLKO tutaj, na tej stronie.

Oczywiście niczego Tobie nie narzucam.
Wybór należy do Ciebie!

Możesz też jej nie kupić, ale co Ci to da?

Za chwilę kończą się wakacje i Twoja córka wróci do szkoły. Powróci stres, gonitwa za dobrymi ocenami, presja koleżanek z klasy. Dlatego nie marnuj czasu!

Pomóż jej odpalić siłę i wiarę w siebie, by pewnym krokiem rozpoczęła kolejny rok szkolny.
Tylko Ty możesz to zrobić...

KUP TERAZ "Dziewczynę w trampkach" i zobacz, co się wydarzy!
To jest TEN CZAS, aby Twoja nastolatka nareszcie mogła wziąć ją do ręki i przeczytać.

Wystarczy, że klikniesz ZAMAWIAM przy wybranej przez Ciebie wersji…

Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

PAKIET Z PEŁNYM WSPARCIEM

Pakiet z Pełnym Wsparciem - Dziewczyna w Trampkach Małgorzata Kapuściak
„Dziewczyna w trampkach” (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Przemoc STOP" (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Postaw na Przyjaźń" (ebook) za 29 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
106 zł
77 zł
ZAMAWIAM

Pakiet akcja motywacja

Ebooki Nowa Wersja 2
"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 29 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
78 zł
55 zł
ZAMAWIAM

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 39 zł (papierowa)
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
58 zł
39 zł
ZAMAWIAM
PS Jeśli chcesz zamówić książkę za pobraniem - oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres i koniecznie numer telefonu. 
PS  A jeśli chcesz otrzymać BONUS do niej - wspomnij o tym w wiadomości.  W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF.

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

39 zł – koszt książki
17 zł – koszt przesyłki 
RAZEM: 56zł
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram