Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Wreszcie Twoja nastolatka przestanie siedzieć godzinami nosem w smartfonie!

Przestanie też pyskować na każdym kroku i traktować Cię, jak wroga. Wystarczy tylko dać jej do ręki „Dziewczynę w trampkach”. Książkę, która pomoże Twojej córce otworzyć się na prawdziwą relację z Tobą i uwolnić się spod władzy Internetu. Zrób to TERAZ - zanim całkowicie uzależni się od niego i przepadnie…

Strona Nowej Ksiazki 1
Jeśli Twoja nastolatka godzinami przesiaduje na Instagramie, Tik toku czy Facebooku – musisz działać natychmiast!

Jest taki problem, od którego zaczyna się koszmar każdej młodej dziewczyny. Tak myślę, że ponad 80% z nim przegrywa. Wszystko przez media społecznościowe i influencerów, do których za wszelką cenę chce się upodobnić. Wiesz o czym mówię? O niskiej samoocenie oraz negatywnym postrzeganiu siebie.

Polskie nastolatki mają najniższą samoocenę w Europie!

Jeśli to zignorujesz, oto co może się wydarzyć:
- zaburzenia odżywiania;
- przemoc fizyczna, hejt;
- samookaleczenia;
- próby samobójcze.

Niestety tak się dzieje, gdy dorośli bagatelizują problemy młodych. Nawet jeśli Ty tak nie robisz, ten temat też Ciebie dotyczy. Każdego rodzica nastolatka dotyczy, więc jeśli tylko zauważysz coś niepokojącego – rozmawiaj i działaj od razu, bo później możesz sobie nie poradzić...

Dla nastolatki dojrzewanie to ogromne wyzwanie. Jej wygląd się zmienia, a ona nie rozumie dlaczego. Spogląda na siebie w lustrze i nie akceptuje swojego ciała. Czuje, że jest: za gruba, za wysoka, niewarta, niewystarczająco dobra, gorsza od innych itp. Ale nie ma co się dziwić - ciągle jest oceniana, krytykowana, niekiedy nawet wyśmiewana. I to nie jest już niewinna zabawa, tylko poważny problem!

A co, jeśli Twoją córkę też to spotka? 

Na szczęście można temu zapobiec. Jeśli dasz jej konkretne wsparcie, to nie tylko doceni SIEBIE, ale też będzie miała odwagę mówić głośno to, co myśli i czuje – bez tłumienia w sobie. Tak odzyska poczucie sprawczości i będzie chciała rozwijać swoje pasje oraz kompetencje, które są najlepszą inwestycją w jej przyszłość.

Książka „Dziewczyna w trampkach” to prawdziwa towarzyszka w życiu i w rozwoju. Ale i niezbędny SOS – pełna inspiracji, zadań, rozwiązań, słów otuchy, nadziei. Cennych wskazówek, dzięki którym Twoja nastolatka wyjdzie z cienia swoich lęków i porażek - zamiast być ich więźniem. Napisana prostym oraz ciekawym, który 2x szybciej do niej trafi. A reszta dzieje się sama...


ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!
Twoja nastolatka potrzebuje pozytywnych wzmocnień, by uniknąć depresji…
Bunt dojrzewania to nie jest bunt przeciwko Tobie. Ani też kara za to, że jesteś „złym rodzicem”. Przecież każdego dnia wkładasz tyle wysiłku oraz zaangażowania w wychowanie swojej córki. W stworzenie jej warunków do życia, nauki czy przyjemności. Dlatego należy Ci się wdzięczność, szacunek i pomoc w obowiązkach domowych zamiast ciągłych fochów, walki na rację, czy trzaskania drzwiami. 

Jeśli zbudujesz z nią prawdziwą relację - pełną zaufania, zrozumienia i rozmów, to bez problemu dowiesz się, co ją martwi oraz z czym nie może sobie poradzić. Bo jak długo jeszcze chcesz żyć w niepewności i zastanawiać się, czy Twoje dziecko na pewno czegoś przed Tobą nie ukrywa?

Czas wziąć sprawy w swoje ręce!

Gdy większość młodych ludzi boryka się z codziennymi kryzysami i niską samooceną, Ty właśnie masz przed sobą SZANSĘ. Możesz pomóc swojej nastolatce wzmocnić poczucia wartości i zmierzyć się z jej codziennością. Być dla niej, jak bezpieczna przystać. Inaczej w każdej chwili może się poddać. Przestanie jej się chcieć i nie będzie miała żadnej motywacji, by wstać z łóżka czy iść do szkoły. Skutki tego są zawsze opłakane, bo obniżony nastrój czy utrata zainteresowań, to podstawowe objawy depresji. Wtedy trudno jej będzie odzyskać chęci do życia – na pewno zajmie to dużo czasu oraz będzie to kosztowało sporo wysiłku i pieniędzy. Ale to nie koniec…

Niska samoocena i brak pewności siebie znacząco wpłynie na jej przyszłość. Co mam na myśli? Będzie miała duże trudności w budowaniu relacji z innymi. Zacznie zniżać swoją wartość oraz granice. Natomiast w życiu zawodowym – zamiast piąć się po szczeblach kariery w kierunku swoich marzeń, cały czas będzie się bała nowych wyzwań i zmian. Czyli zamiast rozwijać swoje skrzydła, będzie na każdym kroku je podcinać i stać w miejscu. Chyba nie tego dla niej chcesz?

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS - Ebook z najważniejszymi wskazówkami, które pomogą jej zmierzyć się z trudną codziennością. Stworzyłam go kilka dni temu i nigdzie go nie można kupić. To zaledwie 23 strony, ale same konkrety. Gdy je przeczyta – raz na zawsze przestanie się bać swoich słów i tego, co czuje. Przestanie też zniżać swoją wartość, udawać kogoś kim nie jest i płaszczyć się przed innymi.

ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!

One już przeczytały "Dziewczynę w trampkach"!

Bianca Beata Kotoro
Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog,
autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, z którymi można się utożsamić. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
studentka
ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebuje!

Ta książka jest na TERAZ – nie na później

Strona Nowej Ksiazki 2
„Dziewczyna w trampkach” to pierwsza tego typu książka dla młodzieży. Wychodzi poza banały i sięga prawdy, by pokazać nastolatkom, jak zmierzyć się z prawdziwym życiem oraz ich problemami. Robi to na 3 różne sposoby - bez zbędnej teorii i narzucania wyborów:

1. Ukazuje historię dorastającej dziewczyny
w trampkach, z którą łatwo się utożsamić.

2. Jest jak nawigacja życiowa,
która pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę – porusza 40 tematów, które każda nastolatka musi poznać, zanim wejdzie w dorosłość.

3. To niezwykły poradnik rozwoju osobistego z cennymi wskazówkami, zadaniami i kolorowankami –
mając je Twoja córka szybko i skutecznie uwolni się od negatywnych emocji, stresu oraz otworzy się na nowy sposób myślenia o sobie.

Tylko tak jesteśmy w stanie osiągnąć kluczowy CEL – pomóc nastolatkom wzmocnić ich samoocenę, pokonać strach przed odrzuceniem i znaleźć najlepszą dla nich drogę rozwoju. 
Dzięki tej książce zrozumiałam co znaczy życie, ciepło rodzinne i miłość. Treść jest prawdziwa, fascynująca, inspirująca do działania. Z wieloma przygodami można się utożsamić i to jest właśnie w niej niepowtarzalne” – tak piszą o niej czytelniczki, które już ją przeczytały.
To nie wszystko…

W "Dziewczynie w trampkach" jest COŚ WIĘCEJ niż sztuczna motywacja, która dodaje skrzydeł tylko na chwilę. Są odpowiedzi, jakich poszukują dzisiaj nastolatki:
- jak zbudować szczęśliwe życie - czego nie przegapić, a co odpuścić;
- jak uporządkować swoje myśli i uczucia, by później lepiej je zrozumieć;
- jak pokonać porażkę oraz wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość;
- jak budować prawdziwe relacje pełne miłości, szacunku i zaufania;
- jak raz na zawsze pozbyć się toksycznego towarzystwa;
- jak przeżyć młodzieńczą miłość i nie stracić sensu życia w razie rozstania.

ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakie potrzebujeTylko JA ukazuję świat oczami dorosłej nastolatki, która kryzys dojrzewania ma już za sobą – czy może być lepsze źródło wsparcia?Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę Bestseller Roku.

Nie jestem znaną influencerką, ani też psycholożką. Jestem normalną dziewczyną, której zależy na tym, by młodzi ludzie uwierzyli w siebie oraz tworzyli własną historię – prawdziwą i oryginalną, która wyróżni ich z tłumu. Dlatego napisałam "Dziewczynę w trampkach"- z potrzeby serca. Nie każdy ma odwagę dzielić się swoimi przeżyciami. Mówić o swoich błędach czy porażkach. O tym, co było trudne i bolesne. Ja właśnie o tym piszę. Wiesz dlaczego? Bo tylko prawdą możesz dotrzeć do młodych ludzi i udowodnić im, że Twoje słowa to nie tani bajer pełen hipokryzji, ale  prawdziwa MOC.

Widzisz, ja zbyt wiele razy widziałam, jak ludzie niszczą sobie życie przez narkotyki, presję rówieśników, chęć ucieczki od codzienności czy chorobliwe ambicje rodziców. Dorastałam w takim środowisku, więc świat nastolatków i ich problemy znam lepiej niż inni.

Mało tego, od ponad 5 lat występuje na scenie oraz wychodzę przed szkolne ławki, by dzielić się swoją historią. Nic tak nie działa na młodzież, jak prawdziwe przeżycia i doświadczenia, w których mogą odnaleźć SIEBIE.

Nie bez powodu zaproszono mnie na scenę TEDx, gdzie wygłaszałam swoją mowę życia. Nie znam bardziej prestiżowego wydarzenia dla mówców inspiracyjnych, jak to.

AUTENTYCZOŚĆ I PRZEKAZ – to właśnie wyróżnia mnie z tłumu!

To Twoja NOWA PRZEPUSTKA do spokoju od buntu dojrzewania...

Może się zastanawiasz: Co ta "Dziewczyna w trampkach" wniesie w życie mojego dziecka?

I tutaj muszę Cię rozczarować. Żaden autor nie da nikomu gwarancji, że jego książka zmieni życie czytelnika, ja też nie. Tak naprawdę nikt nie ma na to wpływu, oprócz Twojej córki. Ale im bardziej język i tematyka jest bliska jej sercu, im bardziej nawiązuje do codzienności oraz problemów, którymi musi się zmierzyć - tym bardziej przekaz "Dziewczyny w trampkach" do niej trafi. Dlatego nie zmuszaj jej na siłę do czytania - ona po nią sięgnie, gdy będzie na to gotowa. Wtedy zyskasz więcej i Ty, i ona.
 
Niektóre rozdziały są bardzo osobiste i mają głęboki przekaz. Uważam, że tylko szczere wyznania o rodzinie mogą sprawić, że dorastająca dziewczyna spojrzy na swoich bliskich z szacunkiem, wdzięcznością czy zrozumieniem. I tak się dzieje – moje słowa zbliżają ludzi do siebie TERAZ, by z każdym dniem mogli chętnie tworzyć lepszą relację.
Każda zmiana zaczyna się od impulsu. Najpierw dajesz jej książkę i czekasz aż weźmie ją do ręki. Później z każdą przeczytaną stroną jej samoocena, odwaga i ciekawość wobec życia wzrasta. Aż w końcu widzisz, jak na Twoich oczach rozwija się piękny MOTYL – barwny i pełen życia, który ma odwagę pofrunąć w świat. 

Mając „Dziewczynę w trampkach” szybciej i lepiej pozna SIEBIE. Dowie się, na co ją stać oraz uwierzy w sens swoich działań. Przestanie się bać próbować nowych rzeczy i weźmie odpowiedzialność za swoje życie. Znajdzie skuteczny sposób, by poprawić swój nastrój oraz obniżyć napięcie.

Dlatego zachęcam Cię do sprawdzenia tej książki.
Co masz do stracenia?

W tej chwili masz okazję do jej zakupu.

Oczywiście niczego Tobie nie narzucam.

Wybór należy do Ciebie!

Możesz też jej nie kupić, ale co Ci to da?
Po co odwlekać w czasie zmiany, które mogą nastąpić już dziś?

W tym czasie Twoja nastolatka może w końcu wyjść z pokoju i zacząć z Tobą normalnie rozmawiać. Angażować się w Wasze rodzinne życie – zamiast się buntować. Z zapałem rozwijać swoje zainteresowania,  budować prawdziwe przyjaźnie z rówieśnikami - poza światem online. 

Pozwolisz jej na to?

KUP TERAZ "Dziewczynę w trampkach" i zobacz, co się wydarzy!

Wystarczy, że klikniesz ZAMAWIAM przy wybranej przez Ciebie wersji…

Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

PAKIET Z PEŁNYM WSPARCIEM

Pakiet z Pełnym Wsparciem - Dziewczyna w Trampkach Małgorzata Kapuściak
„Dziewczyna w trampkach” (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Przemoc STOP" (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Postaw na Przyjaźń" (ebook) za 29 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
106 zł
77 zł
ZAMAWIAM

Pakiet akcja motywacja

Ebooki Nowa Wersja 2
"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 29 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
78 zł
55 zł
ZAMAWIAM

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 39 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
58 zł
39 zł
ZAMAWIAM
PS Jeśli chcesz zamówić książkę za pobraniem - oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu. 
PS  A jeśli chcesz otrzymać BONUS do niej - koniecznie o tym wspomnij.  W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF.

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

39 zł – koszt książki
17 zł – koszt przesyłki 
RAZEM: 56zł
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram