Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Wreszcie możesz oderwać swoją córkę od smartfona i pomóc jej odzyskać wiarę w siebie!

Książka „Dziewczyna w trampkach” to TWOJA NOWA PRZEPUSTKA DO SPOKOJU od problemów dojrzewania Twojego dziecka. Dzielę się w niej osobistymi przeżyciami, które mają głęboki przekaz i potrafią dotrzeć do nastolatki 2x skuteczniej niż kazania dorosłych. Sprawdź…

Strona Nowej Ksiazki 1
Jeśli Twoja córka godzinami przesiaduje na Tik toku, Youtubie czy Instagramie – musisz działać natomiast. Zanim przegapisz palące sygnały…


Jest taki problem, od którego zaczyna się koszmar każdej młodej dziewczyny. Niestety ponad 80% z nim przegrywa, albo walczy z nim resztkami sił.

A kiedy nastolatka przegrywa, to niestety jej rodzice też:
„Nie wiem już, co mam robić. Moja córka tylko Tik Tok, Instagram i nic więcej jej nie interesuje. Non stop porównuje się z innymi nastolatkami albo z gwiazdami Internetu, które śledzi. Najgorsze, że chce wyglądać tak, jak one. Nic do niej nie dociera. Boję się, że całkowicie zatraci siebie. Już teraz nie akceptuje swojego ciała, a co będzie później? Czuję się bezradna…”.


W tej chwili młode dziewczyny przeglądają się w mediach społecznościowych, jak w lustrze. Najgorsze, że wpadają w pętlę nierealnych standardów dotyczących wyglądu i życia, w świat polubień oraz popularności, a nawet bolesnych komentarzy, które jedynie wzmacniają negatywne uczucia i powodują kompleksy. A to właśnie rodzi dramaty, które przejmują kontrolę nad życiem nastolatek.

Ty może tego nie widzisz, bo często rodzice nie wiedzą co ich córki robią godzinami w Internecie – jakie strony przeglądają, kogo obserwują, jakimi treściami się interesują. I to jest błąd, bo bezustanne porównywanie się do innych, mocno uderza w ich samoocenę oraz zabija poczucie własnej wartości.

Za zamkniętymi drzwiami pokoju rozgrywa się wiele tragedii, które potrafią zablokować, a nawet wyłączyć nastolatki na wiele lat z życia…

Niestety większość z nich zaczyna się od skrajnie niskiej samooceny i braku szacunku do siebie. Od braku akceptacji tego, kim jest i ciągłej presji, aby dorównać innym. Później widzimy już tylko brak chęci do życia, depresję, zaburzenia osobowości, lękowe czy odżywiania. A to prowadzi do uzależnień, samookaleczeń czy nawet myśli samobójczych. (Oto wynik raportu „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA z 2023 roku).


Co jeśli Twoją córkę też to dotyczy - a Ty o tym nie wiesz? 


Na szczęście już nie musisz patrzeć, jak ona żyje pod presją, w bezustannym lęku albo spełnia oczekiwania innych. Jak każdego dnia boksuje się z myślami: „Jestem niewystarczająco dobra, za mało się staram. Co jest ze mną nie tak?”.

Teraz możesz zobaczyć, jak dostrzega w sobie to, jaka jest naprawdę. Jak pokonuje strach, by pokazać swoją prawdziwą twarz zamiast udawać kogoś, kim nie jest.

Książka „Dziewczynę w trampkach” to prawdziwy SOS, który raz na zawsze uwolni Twoją nastolatkę od kryzysów dorastania. Ale też zaprosić ją do odkrywania własnej wartości i stworzenia swojej wizji życia.

Dlatego zachęcam Cię do sprawdzenia tej książki teraz, bo im szybciej ją przeczyta - tym lepiej dla niej!
kupuję TĘ KSIĄŻKĘ teraz
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Teraz zignorujesz problemy swojej córki - później sobie nie poradzisz!

Może myślisz, że jak znajdziesz „magiczny sposób”, by oderwać nastolatkę od smartfona – wtedy będzie bezproblemowa, bardziej poukładana i zdecydowanie pewniejsza siebie, to się mylisz.

Jej potrzeba czegoś więcej…

Przede wszystkim tego, abyś pomogła/pomógł jej dostrzec, że jest wartościowa, wyjątkowa i dobra. Ale też wskazać jej, co warto docenić, rozwijać, wzmacniać, by przestała porównywać się do innych. Wtedy o wiele łatwiej przejdzie kolejny kryzys lub uwolni się od wstydu, lęku czy poczucia gorszości, który zaniża jej samoocenę.


Skąd to wiem? Z wiadomości, jakie często przesyłają mi młode dziewczyny:

Ja też bym chciała być wyjątkowa, jak Ci influencerzy, którzy mają bajkowe życie. A nie taka przeciętna i nijaka, jak wszyscy wokół mnie. Dlatego przerabiam zdjęcie, aby lepiej wyglądać. Wtedy ludzie są pod wrażeniem, piszą miłe komentarze. Za nic z tego nie zrezygnuję…” – Kasia, lat 14.


Dlatego właśnie zdecydowałam się stworzyć „Dziewczynę w trampkach”, która w krótkim stała się niezawodną towarzyszką każdej nastolatki - nie tylko na etapie dojrzewania. 
  
To książka o prawdziwych wartościach życiowych, które zmienią sposób myślenia młodych o sobie, bliskich, o życiu. Ona pomoże Twojej córce stać się osobą, jaką chce być – bez spełniania cudzych oczekiwań. Doda jej odwagi do wyrażania SIEBIE, aby nie musiała już tłumić w sobie żadnych emocji.

To z pewnością pozytywnie wpłynie na szereg różnych aspektów jej życia, jak: poprawa ocen w szkole, lepsze samopoczucie, zaangażowanie w relacje.

Kiedy zmieni się jej sposób myślenia, zmieni się jej życie – Twoje też. To przyniesie Tobie ulgę oraz szansę, by nareszcie dotrzeć do swojego dziecka i na stałe zagościć w jej świecie.

Moje słowa zbliżają ludzi do siebie - nawet jedno zdanie potrafi “otworzyć” nastolatkę na relacje z rodzicami, by zrozumiała, że oni „wcale nie są tacy źli”.

Wtedy przestaniesz „walić głową w mur” , a będąc blisko niej ochronisz ją przed wieloma błędami młodości. Zadbasz o jej łatwiejszy start, zapewnisz lepszą przyszłość, a sobie spokojniejsze życie.

Czy nie tego właśnie chcesz?
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Ta książka wyróżnia się na tle innych nie tylko treścią, ale i zawartością – sprawdź, jak wygląda w środku:

KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

"Dziewczyna w trampkach" - raz kupisz, a przekaz tej książki zostanie z nią na zawsze! 

Strona Nowej Ksiazki 2
To jedyna pozycja dla młodzieży, która ma w sobie POTRÓJNĄ MOC wsparcia. Napisana prostym i zrozumiałym językiem, a wskazówki w niej zawarte można od razu wziąć oraz wykorzystać.

Ta książka jest jak nawigacja życiowa, która pomaga znaleźć właściwą drogę. Wychodzi poza banały i sięga prawdy, by pokazać nastolatkom, jak zmierzyć się z codziennością oraz ich problemami.

Robi to na 3 różne sposoby: 

1. Potrzebuje inspiracji i zrozumienia – czyta historię, z którą może się utożsamić. Każdy rozdział mówi o czymś innym. 

2. Potrzebuje odkryć kim jest i czego chce – rozwiązuje zadania rozwojowe i poznaje praktyczne wskazówki, które łatwo może wdrożyć w życie.

3. Czuje stres, napięcie, lub złość – koloruje kolorowanki, by choć na chwilę odetchnąć i uwolnić się od negatywnych emocji.

Ale to nie wszystko…
W tej „Dziewczynie w trampkach” Twoja nastolatka odkryje rozwiązania kryzysów, z jakimi się mierzy:
- jak odnaleźć siebie w tym zwariowanym świecie?
- ocenianie i krytyka – czy ma to sens?
- jak wzmocnić samoocenę?
- jak rozwiązać trudne sprawy nastolatków?
- dlaczego nie warto porównywać się z innymi?
- jak przegonić strach przed odrzuceniem?
jak pokonać chorobliwe ambicje, by odzyskać wolność?
- życzliwość, empatia, wdzięczność – czy to się opłaca?
- czym warto kierować się w życiu – jakimi wartościami?
- jak uporządkować swoje myśli i uczucia, by lepiej je zrozumieć?
- jak uniknąć bolesnych rozczarowań - w relacjach i nie tylko?
- jak rozmawiać, by się dogadać?
- jak wyjść z cienia swoich lęków i obaw?
- kiedy się starać a kiedy odpuszczać, by nie zniszczyć SIEBIE?
- jak i kogo prosić o pomoc, aby odetchnąć z ulgą?


Większość czytelniczek pisze o niej tak: „Dzięki tej książce zrozumiałam co znaczy życie, ciepło rodzinne i miłość. Treść jest prawdziwa, fascynująca, inspirująca do działania. Z wieloma przygodami można się utożsamić i to jest właśnie w niej niepowtarzalne”.

Czas, aby Twoja córka też wzięła ją do ręki, zobaczyła nowe możliwości i ruszyła z miejsca. Aby przestała zadręczać się, kiedy nie widzi żadnego rozwiązania na swoje problemy.
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Dołącz do grona ponad 5 tysięcy zadowolony rodziców i nie tylko - oto ich opinie:

KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Świat nastolatków znam lepiej niż inni...

Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę Bestseller Roku. Albo o moim wystąpieniu na TEDx, gdzie znalazłam się wśród najlepszych mówców inspirujących w Polsce. 

Jestem Towarzyszką nastolatków w życiu i w rozwoju. Wspieram ich w trudnościach oraz wyzwaniach. Tylko JA ukazuje świat oczami dorosłej nastolatki, która kryzys dojrzewania ma już za sobą.

Widzisz, nie każdy ma odwagę mówić wprost o swoich błędach, rozczarowaniach czy porażkach. O tym, jak bardzo był oszukiwany, poniżany czy manipulowany – także przez bliskich. Ja ją mam.

Dlatego klienci mówią, że moja książka jest inna. Dzielę się w niej szczerymi wyznaniami o relacjach czy rodzinie. Dzięki temu dorastająca dziewczyna może spojrzeć na swoich bliskich z większym szacunkiem, wdzięcznością czy zrozumieniem.

To właśnie mnie wyróżnia od reszty…

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS (w formie ebooka). Umieściłam w nim przydatne wskazówki, dzięki którym Twoja nastolatka nareszcie zacznie wyrażać swoje zdanie i bronić własnych potrzeb - zamiast udawać kogoś kim nie jest. To zaledwie 23 strony, ale same konkrety. Dzięki tej wiedzy odzyska pewność siebie, spokój i odblokuje swój potencjał!
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Za co cenią "Dziewczynę w trampkach" psycholożki:

Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. 

Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca Beata Kotoro
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog, autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Książka "Dziewczyna w trampkach" jest niesamowicie szczera i autentyczna, jak jej autorka.

Drogi Czytelniku! Możesz śmiało potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu.

Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje i miej odwagę żyć swoim życiem, jak Dziewczyna w trampkach!
Dominika Gajewska
Dominika Gajewska
coach, psycholog, trenerka rozwoju osobistego
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Jakie Ty dzisiaj chcesz dać wsparcie swojej córce...? 

Będę z Tobą szczera…

Dzisiaj tak naprawdę nie stoisz przed wyborem: Czy kupić mojej córce kolejną książkę, czy nie?

Ten wybór jest o wiele ważniejszy i brzmi on tak:
 - Chcesz pozwolić, aby Twoja dorastająca córka tworzyła swój świat, bazując na mediach społecznościowych i przekłamanym Internecie? Na iluzji, chorobliwym perfekcjonizmie, który w efekcie zaprowadzi Twoją córkę do ciągłego poczucia gorszości, zagubienia, braku wiary w siebie, krytycznych myśli oraz udawania kogoś, kim nie jest.

Dobrze wiesz, że to nie jest droga, która zakończy się Happy End’em…

- Czy dasz jej w końcu szansę, by mogła odkryć jaka jest naprawdę oraz zrozumieć, jak chce żyć? By mogła poczuć, że jest wystarczająca oraz wartościowa taka, jaka jest tu i teraz. Ale też, że zasługuje na to, co najlepsze – niezależnie od ocen, popularności wśród rówieśników czy popełnionych błędów i porażek?

To jest właśnie najlepsza „tarcza ochronna” przed lękiem, stresem, presją, gonitwą za rówieśnikami, która jak już doskonale wiesz – mocno odbije się na jej zdrowiu, a także przyszłości.

Natomiast dla Ciebie to skuteczny sposób na przetrwanie jej dojrzewania bez większych problemów. Ale też zaoszczędzone pieniądze, które zamiast wydawać na gaszenie pożarów – możesz wydać na Wasze wspólne przyjemności. A to tylko pogłębi Waszą więź.


Nie każda książka potrafi naprawdę dotrzeć do młodych – wesprzeć ich w dojrzewaniu, w problemach, w budowaniu wizji siebie i ich życia.

Dlaczego? Bo brakuje w nich prawdziwej historii, z którą mogą się utożsamić. Szczerości, głębokiego przekazu, osobistych refleksji, które znajdą w "Dziewczynie w trampkach". 

To jest coś, co naprawdę ich porusza...


Zobacz, co napisały mi Mamy, które kupiły moją książkę dla swoich nastolatek:
Opinia Dziewczyna w Trampkach 7
Opinia Dziewczyna w Trampkach 6Opinia Dziewczyna w Trampkach 8

Nie znajdziesz jej w żadnej księgarni - jest dostępna TYLKO tutaj, na tej stronie. 

Dlatego wykorzystają tą OKAZJĘ i nie odkładaj tego zakupu na kiedyś, bo wiesz jak to się skończy.

Zamów już dziś, aby dotarła jeszcze na Mikołajki!


Kliknij teraz ZAMAWIAM przy wybranej przez Ciebie wersji...

(PS jeśli chcesz kupić książkę za pobraniem - zjedź na dół i sprawdź, jak to zrobić)

Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 43 zł (papierowa)
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
62 zł
43 zł
ZAMAWIAM
Zaprezentowana cena opisanego powyżej pakietu jest najniższą ceną z ostatnich 30 dni

pakiet akcja motywacja

"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 37 zł
Motywator do działania  (ebook) za 47 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
103 zł
65 zł
ZAMAWIAM
Zaprezentowana cena opisanego powyżej pakietu jest najniższą ceną z ostatnich 30 dni

PAKIET PEŁNE WSPARCIE

Pakiet z Pełnym Wsparciem - Dziewczyna w Trampkach Małgorzata Kapuściak
„Dziewczyna w trampkach” (ebook) za 37 zł
Pomocnik "Przemoc STOP" (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Postaw na Przyjaźń" (ebook) za 29 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
114 zł
79 zł
ZAMAWIAM
Zaprezentowana cena opisanego powyżej pakietu jest najniższą ceną z ostatnich 30 dni
PS Jak zamówić książkę za pobraniem? Oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres i koniecznie numer telefonu. 
PS  A jeśli chcesz otrzymać BONUS do niej - wspomnij o tym w wiadomości.  W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF.

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

43 zł – koszt książki
17 zł – koszt przesyłki 
RAZEM: 60zł
Tu znajdziesz krótki opis dodatkowych ebooków,
o których wspominam powyżej:
EBOOK "Wyluzuj! Dasz radę"
To szansa na rozwój Twojego nastolatka „szyta na miarę” jego możliwości. Praktyczna wiedza + zadania, dzięki którym szybciej wypracuje swoją niezależność oraz samodzielność.
To aż 120 stron, 18 palących problemów omówionych krótko i na temat, 11 zadań rozwojowych, 4 testy i 4 planery do ogarniania zadań szkolnych oraz planowania.
Wartość 47 zł
EBOOK "Postaw na przyjaźń"
To zbiór wszystkich problemów i pytań o relacje czy przyjaźnie, jakie zadali mi nastolatkowie podczas wykładów w szkołach.
Dla nastolatków ta wiedza to złoto! Ona nie tylko pomoże im funkcjonować w codziennym życiu, ale też zaprocentuje w przyszłości – w związkach, na studiach, w pracy.
Wartość 29 zł
EBOOK "Przemoc STOP"
To najważniejszy sojusznik, który pomoże mu zmierzyć się z dręczycielami, internetowym hejtem, a także z odrzuceniem - bez niszczenia siebie.
Napisany prostym językiem, aby nastolatek szybko mógł go zrozumieć i wiedzieć, co ma robić – nie tracąc czasu.
To ponad 80 stron konkretnych wskazówek, strategii
działania zamiast walki i uciekania.
Wartość 29 zł
Copyright © 2016-2023 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!