Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

STOP! Oderwij swoją nastolatkę od smartfona zanim całkiem przepadnie, a jej samoocena spadnie do zera!

Nie marnuj czasu na niepotrzebne kłótnie oraz frustracje – podaruj jej książkę „Dziewczynę w trampkach”. To niezbędne wsparcie w okresie dojrzewania, sprawdź …

Strona Nowej Ksiazki 1
Musisz działać natychmiast, bo później będzie za późno!

Jest taki problem, od którego zaczyna się koszmar każdej młodej dziewczyny. Niestety ponad 80% z nim przegrywa, albo walczy z nim resztkami sił, co boleśnie odbija się na jej zdrowiu. Większość dorosłych często tego nie widzi, chociaż są też i tacy, którzy bagatelizują sprawę.

O czym mowa? Tik Tok, Instagram, Youtube, Facebook i treści, jakie są tam dostępne, to dla wielu nastolatków prawdziwe zagrożenie, a także źródło wielu dramatów:
- zaburzenia odżywiania;
- depresja;
- zaburzenia lękowe;
- samookaleczenia;
- próby samobójcze.

Może Twoją córkę też to dotyczy, a Ty o tym nie wiesz?


„Dziewczyna w trampkach” już od lat jest niezawodną towarzyszką w życiu i w rozwoju każdej nastolatki. Ale też niezbędnym SOS, z którym raz na zawsze uwolni się od kryzysów dojrzewania. Napisana prostym oraz ciekawym językiem, który 2x szybciej do niej trafi. A reszta dzieje się sama...
kupuję TĘ KSIĄŻKĘ teraz
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Nie czekaj aż bunt dojrzewania przejmie kontrolę nad Twoim życiem!


Pewnie są takie dni, że MASZ JUŻ DOŚĆ, kiedy Twoja córka burczy pod nosem lub pyskuje, a Ty nie wiesz dlaczego. Albo lekceważy Cię, trzaska drzwiami i zamyka się w pokoju, chociaż Wasza rozmowa jeszcze się nie skończyła.

W takich sytuacjach większość dorosłych wpada w złość albo krzyczy: „Masz szlaban!”, ale to błąd. Każda ze stron na tym traci, przede wszystkim Twoja nastolatka. Bo to jest właśnie moment w którym czuje się bezradna i najbardziej potrzebuje Twojego wsparcia

No i liczy na to, że:
- pomożesz jej wzmocnić samoocenę, by nigdy nie musiała stać się ofiarą przemocy;
- uchronisz ją od bolesnych przeżyć, przez które traci wiarę w siebie, a nawet sens życia;
- będziesz przy niej na dobre i na złe – mimo złych ocen, popełnionych błędów czy kolejnej porażki.

Dojrzewanie to najbardziej intensywny, burzliwy, a także najważniejszy czas w życiu młodej dziewczyny. Nieznośni rówieśnicy, hejt w Internecie, pierwsze miłostki, kompleksy, presja, oceny, egzaminy. Doskonale pamiętam ten czas. Na szczęście mam go już za sobą i wiem, jak sobie poradzić z tymi problemami.

"Dziewczyna w trampkach" ma głęboki przekaz.  Jest w niej to COŚ, co zmienia sposób myślenia nastolatki o sobie, o życiu, rodzinie, relacjach. A w efekcie wpływa na zmianę jej zachowania. Dzieje się tak, bo nagle widzi wszystko z zupełnie innej perspektywy. Niektórzy nazywają to objawieniem, ja wolę określenie ŚWIADOMOŚĆ.

KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Ta książka wyróżnia się z tłumu nie tylko treścią, ale i zawartością – sprawdź, jak wygląda w środku:

KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Nareszcie możesz pokonać swój strach przed przyszłością swojego dziecka!

Strona Nowej Ksiazki 2
„Dziewczyna w trampkach” to pierwsza tego typu pozycja dla młodzieży. Wychodzi poza banały i sięga prawdy, by pokazać nastolatkom, jak zmierzyć się z prawdziwym życiem oraz ich problemami. 

Robi to na 3 różne sposoby - bez zbędnej teorii i narzucania wyborów:

1. Ukazuje historię dorastającej dziewczyny
w trampkach, z którą łatwo się utożsamić.

2. Jest jak nawigacja życiowa, która pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę – porusza 40 tematów, które każda nastolatka musi poznać, zanim wejdzie w dorosłość.

3. To niezwykły poradnik rozwoju osobistego z cennymi wskazówkami, zadaniami i kolorowankami – mając je Twoja córka szybko i skutecznie uwolni się od negatywnych emocji, stresu oraz otworzy się na nowy sposób myślenia o sobie.
Ale to nie wszystko…
Dzięki tej książce nastolatka może naprawdę rozwinąć swoje skrzydła, bo znajdzie w niej COŚ WIĘCEJ niż sztuczną motywację. Przede wszystkim odnajdzie w niej odpowiedzi oraz rozwiązania, jakich dzisiaj poszukuje:
- jak przegonić strach przed odrzuceniem - w relacji z rówieśnikami;
- jak zbudować szczęśliwe życie na własnych zasadach - czego nie przegapić, a co odpuścić;
- jak uporządkować swoje myśli i uczucia, by później lepiej je zrozumieć;
- jak pokonać porażkę oraz wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość;
- jak budować prawdziwe relacje pełne miłości, szacunku i zaufania;
- jak raz na zawsze pozbyć się toksycznego towarzystwa;
- jak przeżyć młodzieńczą miłość i nie stracić sensu życia w razie rozstania.

Większość czytelniczek pisze o niej tak: „Dzięki tej książce zrozumiałam co znaczy życie, ciepło rodzinne i miłość. Treść jest prawdziwa, fascynująca, inspirująca do działania. Z wieloma przygodami można się utożsamić i to jest właśnie w niej niepowtarzalne”.
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

„Dziewczyna w trampkach” to inwestycja, która nie raz się zwróci!

Mając tę książkę nie tylko Twoja córka doświadczy zmian, ale Ty też. Z każdym dniem będziesz bardziej cieszyć się przyjacielską relacją z nią. Taką, w której nie zabraknie zaufania, zrozumienia, szczerości, dzięki której dowiesz się, co ją martwi oraz z czym nie może sobie poradzić. 

Mało tego - pokonasz swój strach, stres przed nowymi wyzwaniami dojrzewania, frustracje. Wystarczy tylko, że pomożesz swojej córce odzyskać pewność siebie, zwiększyć świadomość swoich potrzeb oraz tego, co jest dla niej ważne. 

Może do tej pory Twoja nastolatka sięgała po tytułu, które miały ją zaciekawić lub oderwać od problemów. TERAZ czas na książkę, dzięki której w końcu odważy się pokazać kim jest naprawdę i odpali swoją siłę, by pewnym krokiem mogła stworzyć najlepszą ścieżkę rozwoju dla siebie.

A każda przeczytana strona otworzy ja na nowe możliwości oraz dostarczy wiedzę, z którą nawet gdy popełni jakiś błąd – wyciągnie z niego ważne lekcje zamiast poddać się bez walki.

Tę książkę kupiło już tysiące rodziców, a oto ich opinie:

KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Świat nastolatków znam lepiej niż inni...

Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę Bestseller Roku. Albo o moim wystąpieniu na prestiżowym wydarzeniu TEDx, gdzie znalazłam się wśród najlepszych mówców inspirujących w Polsce. 

Tak naprawdę jestem normalną dziewczyną, która napisała "Dziewczynę w trampkach" z potrzeby serca. By dzielić się z innymi popełnionymi błędami czy porażkami. Tym, co było dla mnie trudne i bolesne w dojrzewaniu. Wiesz dlaczego? Bo tylko prawdą możesz dotrzeć do młodych ludzi i pomóc im odkryć ich prawdziwą MOC. 

Widzisz, ja zbyt wiele razy widziałam, jak ludzie niszczą sobie życie przez narkotyki, presję rówieśników, chęć ucieczki od codzienności czy chorobliwe ambicje rodziców. Dorastałam w takim środowisku. 

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS (w formie ebooka), którego nigdzie nie można kupić. Umieściłam w nim przydatne wskazówki, dzięki którym Twoja nastolatka nareszcie zacznie wyrażać swoje zdanie i bronić własnych potrzeb - zamiast udawać kogoś kim nie jest. To zaledwie 23 strony, ale same konkrety. Dzięki tej wiedzy odzyska radość z życia i odblokuje swój potencjał, a to jest warte każdej ceny!
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Za co cenią "Dziewczynę w trampkach" psycholożki:

Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. 

Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca Beata Kotoro
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog, autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Książka "Dziewczyna w trampkach" jest niesamowicie szczera i autentyczna, jak jej autorka.

Drogi Czytelniku! Możesz śmiało potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu.

Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje i miej odwagę żyć swoim życiem, jak Dziewczyna w trampkach!
Dominika Gajewska
Dominika Gajewska
coach, psycholog, trenerka rozwoju osobistego
KUPUJĘ TĘ KSIĄŻKĘ TERAZ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

„Dziewczyna w trampkach” jest na TERAZ – nie na później!

Może sobie myślisz: Jak ta książka może zmienić życie i zachowanie mojego dziecka?

I tutaj muszę Cię rozczarować - nie obiecam Ci cudów. To od Twojej córki zależy, czy coś się zmieni czy nie. Nikt nie ma na to wpływu – tylko ONA.

Ale im bardziej język i tematyka jest bliska jej sercu, im bardziej nawiązuje do codzienności, w jakiej żyje - tym chętniej weźmie ją do ręki.

Wtedy już po przeczytaniu kilku rozdziałów jest w stanie rozprawić się z blokującymi przekonaniami, pokonać strach i wzmocnić swoją samoocenę. A dzięki temu nareszcie uwierzy, że jest wartościową OSOBĄ – bez względu na ilość like pod zdjęciami albo followersów w mediach społecznościowych.

W tej chwili masz okazję do jej zakupu, która nie pojawia się często.
„Dziewczyny w trampkach” nie znajdziesz w żadnej księgarni – jest dostępna TYLKO tutaj, na tej stronie.

Oczywiście niczego Tobie nie narzucam.
Wybór należy do Ciebie!

Możesz też jej nie kupić, ale co Ci to da?
Stracisz tylko czas i pieniądze .

KUP "Dziewczynę w trampkach" i zobacz, co się wydarzy!

Wystarczy, że klikniesz KUPUJĘ TERAZ przy wybranej przez Ciebie wersji…

(PS jeśli chcesz kupić książkę za pobraniem - zjedź na dół i sprawdź, jak złożyć zamówienie)

Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

PAKIET PEŁNE WSPARCIE

Pakiet z Pełnym Wsparciem - Dziewczyna w Trampkach Małgorzata Kapuściak
„Dziewczyna w trampkach” (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Przemoc STOP" (ebook) za 29 zł
Pomocnik "Postaw na Przyjaźń" (ebook) za 29 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
106 zł
77 zł
KUPUJĘ TERAZ

pakiet akcja motywacja

Ebooki Nowa Wersja 2
"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 29 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
78 zł
55 zł
kupuję teraz

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 39 zł (papierowa)
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
58 zł
39 zł
KUPUJĘ TERAZ
PS Jak zamówić książkę za pobraniem? Oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres i koniecznie numer telefonu. 
PS  A jeśli chcesz otrzymać BONUS do niej - wspomnij o tym w wiadomości.  W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF.

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

39 zł – koszt książki
17 zł – koszt przesyłki 
RAZEM: 56zł
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!