Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Koniec lekceważenia, fochów i siedzenia godzinami nosem w smartfonie przez Twoją nastolatkę!

Książka „Dziewczyna w trampkach” to TWOJA NOWA PRZEPUSTKA DO SPOKOJU od buntu dojrzewania. Im szybciej dasz ją swojej córce do ręki, tym prędzej uwolnisz ją spod władzy rówieśników oraz Internetu. I otworzysz na prawdziwą relację z Tobą!

Strona Nowej Ksiazki 1
Jest taki problem, od którego zaczyna się każdy koszmar nastolatek. Tak myślę, że ponad 80% młodych dziewczyn z nim przegrywa. A wszystko przez social media, influencerów i wyidealizowany świat, jaki widzimy w Internecie. Mowa o niskiej samoocenie i negatywnym postrzeganiu swojej osoby.

Nastolatki NIE AKCEPTUJĄ SIEBIE - swojego ciała, wyglądu.
Może właśnie mówię o Twojej córce?!

Stąd te wszystkie zaburzenia odżywiania, lęki, osamotnienie, zamykanie się w pokoju, hejt, odizolowania od rówieśników. To polskie nastolatki mają najniższą samoocenę w Europie. Tak wynika z rankingu.

Nawet sobie nie wyobrażasz, ile młoda dziewczyna potrafi zrobić dla podziwu grupy. Dla jej akceptacji i uwagi. Ile rzeczy robi kosztem siebie. Wręcz zmusza się do nich. Wiesz dlaczego? Ze strachu przed odrzuceniem. Bo jeśli oni ją odtrącą, może już się z tego nie podnieść.

Jak sobie poradzisz, gdy Twoją nastolatkę też to spotka?

Nie myśl, że ten temat Ciebie nie dotyczy. Każdego rodzica nastolatków dotyczy, dlatego miej się na baczności. Jeśli Twoja dorastająca córka nie wzmocni swojej samooceny i nie zacznie podążać własną drogą – zginie w wyścigu szczurów w pogoni za internetową sławą, jak większość z jej otoczenia.

Na szczęście można temu zapobiec! Wystarczy tylko dać jej realne wsparcie - konkretne rozwiązania, wskazówki, by nareszcie mogła odkryć i wyrazić SIEBIE. By z zapałem chciała rozwijać swoje pasje oraz kompetencje, które są najlepszą inwestycją w jej przyszłość.

Wystarczy tylko dać jej do ręki „Dziewczynę w trampkach” . Dzięki tej książce odzyska wiarę w swoje możliwości, pasje i marzenia. Otworzy się na wizję przyszłości. Zrozumie o co walczyć, a czego unikać. Wyjdzie z cienia lęków, ograniczeń czy porażek. Napisałam ją specjalnie dla nastolatek - prostym, ciekawym i zrozumiałym językiem, który 2x szybciej do nich trafi. A reszta dzieje się sama...


ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!
Tylko JA ukazuję młodym świat oczami dorosłej nastolatki, która kryzys dojrzewania ma już za sobą
– czy może być lepsze źródło wsparcia?

Być może nigdy o mnie nie słyszałaś. Ani o mojej książce, ani też o projekcie dla młodzieży, za który otrzymałam nagrodę. Dlatego Twoja nastolatka nie ma jeszcze "Dziewczyny w trampkach", a szkoda…

Widzisz, ja doskonale wiem, co przechodzi Twoja nastolatka. Znam te problemy, wyzwania. Sama byłam dziewczyną zbuntowaną wobec zasad i zafascynowaną starszymi kolegami, imprezkami. Na własnej skórze przekonałam się, jak kryzys dojrzewania oraz chorobliwe ambicje potrafią niszczyć życie. Przez lata byłam ich ofiarą.

Dlatego od ponad 5 lat występuje na scenie oraz wychodzę przed szkolne ławki, by dzielić się swoją historią. Pomagam im uwierzyć w siebie i rozwinąć skrzydła, by odważnie podążali za marzeniami.

Nic tak nie działa na młodzież, jak prawdziwe przeżycia czy doświadczenia, w których mogą odnaleźć SIEBIE.

Zresztą, nie bez powodu zaprosili mnie na scenę TEDx. Nie znam bardziej prestiżowego wydarzenia dla mówców inspiracyjnych, jak to.

WAŻNE! Od razu po zakupie otrzymasz też ode mnie BONUS - Ebook z najważniejszymi wskazówkami, które pomogą jej zmierzyć się z trudną codziennością. Stworzyłam go kilka dni temu i nigdzie go nie można kupić. To zaledwie 23 strony, ale same konkrety. Gdy je przeczyta – raz na zawsze przestanie się bać swoich słów i tego, co czuje. Przestanie też zniżać swoją wartość, udawać kogoś kim nie jest i płaszczyć się przed innymi.

ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

One już przeczytały "Dziewczynę w trampkach"!

Bianca Beata Kotoro
Dziewczyna w trampkach jest wspaniałym gawędziarzem i nie przyjmuje roli negatywnego nauczyciela. Wchodzi w dialog, opowiada, chce inspirować - a nie być modelem do naśladowania. Jest takim pozytywnym dorosłym, którego warto poczytać a na spotkaniach posłuchać i wziąć COŚ dla siebie. A jej książka jest po prostu lekturą (nie)OBOWIĄZKOWĄ!
Bianca-Beata Kotoro
psycholog, terapeuta, psychoonkolog, psychoseksuolog,
autorka książek dla dzieci i młodzieży, wykładowca
Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, z którymi można się utożsamić. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
studentka
ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

Ta książka pomoże Twojej córce pokonać koszmar dojrzewania – zanim on pokona ją

Strona Nowej Ksiazki 2
Twoja nastolatka Ci tego nie powie, ale nieraz brakuje jej już sił, by zmierzyć się ze swoją codziennością. Dlatego jest smutna, zrezygnowana, ma huśtawkę nastrojów. Ma też ambicje, które nie dają jej się poddać w walce z problemami.

Ale nie zawsze jej się uda – będą chwile, że życie ją przerośnie. Wtedy zacznie się wypalać od środka, a to małymi krokami będzie ją prowadzić do depresji i jeszcze dalej...

Ja się Tobie wcale nie dziwię, że boisz się o swoją dorastającą córkę. Czujesz odpowiedzialność za jej życie, przyszłość. Więc jeśli chcesz jej pomóc przejść przez okres dojrzewania bezpiecznie i bez kryzysów, to musisz zbudować z nią dobrą relację.

Tylko tak zacznie się przed Tobą otwierać i poznasz jej świat. Dowiesz się co ją martwi, z czym nie może sobie poradzić, czego potrzebuje. Będąc blisko niej ochronisz ją przed wieloma błędami. W przeciwnym razie łatwo coś przegapisz, pominiesz, a konsekwencje będą ciągnąć się latami. Z niektórymi nie da się już nic później zrobić…
Ale bez jej zaangażowania żaden przełom nie nastąpi. Nadal będzie Cię traktować jak wroga,
a rozmowa z nią będzie przypominać spacer po polu minowym!


Rodzice wręczając swoim córkom „Dziewczynę w trampkach”, tak naprawdę robią najlepszy prezent sobie. Bo dzięki niej w końcu odważy się wziąć ster życia w swoje ręce zamiast czekać, co przyniesie jej los.

„Dzięki tej książce zrozumiałam co znaczy życie, ciepło rodzinne i miłość. Treść jest prawdziwa, fascynująca, inspirująca do działania. Z wieloma przygodami można się utożsamić i to jest właśnie w niej niepowtarzalne” – tak piszą o niej nastolatki, które już ją przeczytały.
 
Niektóre rozdziały są bardzo osobiste i mają głęboki przekaz. Bo tylko szczere wyznania o rodzinie mogą sprawić, że młoda dziewczyna spojrzy na swoich bliskich z szacunkiem, wdzięcznością, zrozumieniem. I tak się dzieje - moje słowa zbliżają ludzi do siebie.

Ale to nie wszystko…

Ta książka porusza 40 tematów, które nastolatka musi poznać, zanim wejdzie w dorosłe życie – tak pokona kryzys dojrzewania bezpowrotnie. To z niej dowie się:
- jak zbudować szczęśliwe życie - czego nie przegapić, a co odpuścić;
- jak uporządkować swoje myśli i emocje, by później lepiej je zrozumieć;
- jaką wartość mają pieniądze i jak je szanować;
- jak pokonać porażkę oraz wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość;
- jak pokora, wdzięczność, odwaga prowadzą na szczyt;
- jak wylogować się do życia i uwolnić się spod władzy Internetu;
- jak budować prawdziwe relacje pełne miłości i szacunku oraz zaufania;
- jak raz na zawsze pozbyć się toksycznych koleżanek;
- jak przeżyć młodzieńczą miłość i nie stracić sensu życia w razie rozstania.

A gdy dopadnie ją stres lub gorszy dzień, będzie w stanie szybko oraz skutecznie ochłonąć z emocji. Wystarczy, że weźmie kredki do ręki i skorzysta z przygotowanych dla niej kolorowanek.
ŚWIETNIE, ZAMAWIAM TĘ KSIĄŻKĘ
Chcę dać swojej nastolatce wsparcie, jakiego potrzebuje!

SPRÓBUJ, CO MASZ DO STRACENIA? MOŻESZ JEDYNIE ZYSKAĆ...
Widzisz, Twoja córka na swojej drodze widzi tylko przeszkody i katastrofy. I poza nimi nie dostrzega nic więcej. Tak samo w relacji z Tobą. Być może stoi przed poważnym problemem, a Ty o tym nawet nie wiesz...?

Dzisiaj możesz pomóc jej odzyskać wiarę w SIEBIE i pokonać koszmar dojrzewania bezpowrotnie. Albo pozwolić, by stała przestraszona w kącie oraz marnowała swoją szansę na lepszy start.

Wybór należy do Ciebie.

Dobrze wiesz, że Twoja nastolatka zasługuje na więcej.
Więcej niż to, co ma teraz.


W tej chwili masz okazję do zakupu „Dziewczyny w trampkach”, która jest mądrą inwestycją w jej przyszłość. Dzięki tej książce odzyska pewność siebie, zapał, wolność, odwagę i radość z życia. A to jest warte każdej ceny!

Oczywiście możesz wyjść z tej strony i zostać tu, gdzie teraz jesteś. Ale wtedy pozostanie Ci tylko żal, pretensje i poczucie winy, bo czasu nikt już nie cofnie.

Dlatego nie marnuj czasu na myślenie o przyszłości, bo na myśleniu się skończy. Właśnie masz przed sobą prawdziwą nawigację życiową, ARCYksiążkę, która pomoże Twojej nastolatce znaleźć i wybrać najlepszą dla niej drogę.

Bierz i zobacz, co się wydarzy!

Wystarczy, że klikniesz ZAMAWIAM przy wybranej przez Ciebie wersji…

Wybierz najlepszą wersję książki dla Twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

LIMITOWANY PAKIET  

Pakiet Limitowany Nowa Wersja 2
Książka "Dziewczyna w trampkach" z moim autografem za 39 zł
Gadżety (torba+kredki)  za 30 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19 zł 
TYLKO 15 SZTUK !
88 zł
69 zł
ZAMAWIAM

Pakiet Nastolatki

Ebooki Nowa Wersja 2
"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 29 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
78 zł
55 zł
ZAMAWIAM

KSIĄŻKA

Ksiazka z Bonusem Nowa Wersja
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 39 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" za 19zł
Notatka Edukacyjna

58 zł
39 zł
ZAMAWIAM
PS Jeśli chcesz zamówić książkę za pobraniem - oto co musisz zrobić!

1. Napisz do mnie e-mail 

Wyślij do mnie e-mail pod adres: kontakt@dziewczynawtrampkach.pl 
Napisz w nim prośbę o wysłanie książki wraz ze swoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu. 
PS  A jeśli chcesz otrzymać BONUS do niej - koniecznie o tym wspomnij.  W informacji zwrotnej wyślemy Tobie ebooka, czyli plik PDF.

2. Płatność dokonasz przy odbiorze przesyłki

Książka zostanie do Ciebie wysłana przez Pocztę Polską. Przy odbiorze zapłać za nią oraz za przesyłkę:

39zł – koszt książki
20zł – koszt przesyłki 
RAZEM: 59zł
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram