Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Nareszcie możesz uwolnić siebie i swojego nastolatka od kar, zakazów czy szantaży, kiedy „próbujesz”  zmotywować go do działania!

Daj mu do ręki ebooka „Wyluzuj! Dasz radę” - wtedy poradzi sobie z chaosem wyzwań, przeciążeniem lub odkładaniem na później. Znajdzie w nim pomocne narzędzia, dzięki którym odzyska chęci, koncentrację oraz zacznie skutecznie się uczyć. Sprawdź go TERAZ...

Motywacja Dla Nastolatkow Wyluzuj Dasz Radę
Jeśli nie chcesz, aby Twoje dorastające dziecko Cię znienawidziło, musisz zmienić podejście... 


Masz ochotę krzyczeć.

Kolejny raz zaglądasz do dziennika elektronicznego i widzisz słabą ocenę ze sprawdzianu lub brak zadania domowego.

Pierwsza myśl jaka przychodzi Ci do głowy to:
Ja się tak zapracowuje, staram a jemu się nawet nie chce uczyć! Znowu trzeba będzie płacić za korepetycje... Jak ja mam w końcu do niego dotrzeć, no jak!?

W takich sytuacjach kompletnie nie wiesz, co masz już robić. Dopada Cię bezsilność, zmęczenie. Pojawia się też złość i kłótnie, w których nie brakuje wymówek czy pretensji o to, że w ogóle nie docenia Twoich starań.

Powoli tracisz już cierpliwość i masz coraz większe poczucie winy.

Zaczynasz się też zastanawiać: „Co robię źle?” i jak będzie dalej, bo to co się obecnie dzieje niczego dobrego nie wróży na przyszłość.

STOP!  Ściągnij z siebie tą presję!

Jeśli chcesz aby Twój nastolatek lepiej się uczył, rozwijał swoje zainteresowanie, osiągał sukcesy zamiast siedzieć godzinami nosem w telefonie – przestań się wkurzać, stosować kary czy szantaże.

W ten sposób nic nie zyskasz, tylko zniszczysz Waszą relację. A to niestety wpłynie na całe Wasze życie...
By zmienić „olewanie” Twojego nastolatka w odpowiedzialność po prostu stwórz mu warunki „szyte na miarę” jego możliwości…
To, z czym Twoje dorastające dziecko ma największy problem to sposób uczenia się lub brak koncentracji.

Dlatego może siedzieć nawet 2 godziny nad książkami i nic z tego nie zapamięta.

Tak więc potrzebuje fundamentalnej wiedzy o tym, co naprawdę wspomaga jego rozwój – inaczej traci jedynie czas. Dopada go frustracja i rezygnuje z dalszych działań.

I nie ma reguły czy chodzi o fizykę, języki obce czy lubiane dotychczas zajęcia dodatkowe. Jak straci motywację to będzie mu już wszystko jedno.

Ale nie Tobie…

Ty wtedy poczujesz jedno wielkie rozczarowanie, bo nikt Ci nie zwróci comiesięcznych inwestycji w rozwój Twojego nastolatka, energii i poświęconego czasu. 


Jest jeszcze jedna kwestia, o której może teraz nie myślisz?
Młodzi dzisiaj nie potrafią ogarniać swojej codzienności. Nie wiedzą jak wyznaczać sobie cele, planować co trzeba zrobić – krok po kroku, by nie dopuścić do zaległości czy przeciążenia.

Jeśli Twój nastolatek też ma z tym trudność, nie czekaj aż natłok obowiązków go przytłoczy i poczuje się jak w potrzasku. Już teraz daj mu narzędzia, które pomogą mu zapamiętywać, ogarniać czas pracy oraz odpoczynku.

To wszystko, a nawet i więcej, znajdzie w ebooku „Wyluzuj! Dasz radę!”. 
Każdy jego rozdział to praktyczna wiedza + rozwiązanie, które wskazać mu jak zacząć i iść dalej,  w swoim tempie.

Wtedy cała reszta stanie się dla niego prosta. Wtedy przestanie się bać porażek czy popełnionych błędów, tylko zacznie się na nich uczyć. Będzie w stanie odpuścić to, na co nie ma wpływu by bardziej skupić się na tym, co rzeczywiście zależy od niego.

Tak odzyska swoją sprawczość i motywację, a Ty zobaczysz lepsze oraz większe efekty jego działań.
ZAMAWIAM tego ebooka
Zależy mi, aby mój nastolatek poradził sobie w szkole i w życiu!

Czy naprawdę wiesz, co jest dla Twojego dziecka najlepsze? Przekonajmy się...


Być może znasz przypadki młodych ludzi, którzy wylądowali na Oddziale Psychiatrycznym z depresjami, z samookaleczeniami, z totalnym niedowartościowaniem czy po załamaniu nerwowym.

Prawie wszyscy padli ofiarą dobrych szkół, które zajmowały wysokie miejsca w rankingach. Dobiła ich presja dobrych ocen, ciągłe porównywania, natłok zadań w szkole czy zajęć pozalekcyjnych.

Prawie wszyscy padli ofiarą niespełnionych ambicji czy marzeń rodziców, którzy nie tylko mieli wygórowane oczekiwania ale też chcieli ułożyć im życie „ z miłości” oraz dla ich dobra.

A może w głębi serca chcieli zadbać o swój wizerunek? By móc pochwalić się dobrymi ocenami dziecka i dobrze wypaść w oczach innych? Albo poczuć dumę czy ulgę, że są dobrym rodzicem?

Nie wiem jakie Ty masz podejście do ocen czy osiągnięć Twojego dorastającego dziecka. Chcę jedynie uzmysłowić Ci to, jak „dobre chęci” fundują młodym traumę na całe życie.


W dzisiejszych czasach świadectwo z czerwonym paskiem, najlepsze liceum w mieście czy nawet prestiżowe studia nie są gwarancją poradzenia sobie w dorosłym życiu.

Młodzi muszą zrozumieć jak funkcjonuje świat, a nie uczyć się regułek, z którymi nic później nie zrobią. Zresztą w razie potrzeby wystarczy, że wejdą na Google lub Wikipedię i mają wszystko przed nosem.

Młodzi muszą zdobywać doświadczenia, dzięki którym zwiększą wiarę we własne możliwości oraz metodą prób i błędów będą w stanie sobie poradzić z trudnościami.

Tylko tak zbudują w sobie odwagę i otworzą się na współpracę z innymi. Tego właśnie poszukują firmy na rynku. Chcą, aby ich przyszli pracownicy potrafili sobie poradzić z codziennymi sprawami, jak np. wyrażanie swojego zdania, rozwiązywania problemów, praca w zespole.

Niby takie oczywiste, a wielu nastolatków przecież boi się zamówić pizzę przez telefon czy umówić wizytę u lekarza, a co dopiero wystąpić na środku i zaprezentować swój pomysł.


Chcesz być wsparciem dla swojego dziecka? Zacznij od zrozumienia…
Być rodzicem nastolatka to nie lada wyzwanie. Dlatego chylę czoło przed Tobą, bo każdego dnia musisz mierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami czy emocjami.

Ale nie poddajesz się, bo zdrowie i życie Twojego dziecka jest dla Ciebie najważniejsze. Chcesz, aby było szczęśliwe oraz osiągało sukcesy. Aby chciało wykorzystać możliwości, jakie dostaje od Ciebie. 

Aby ukończyło dobrą szkołę czy studia. Aby znalazło świetnie płatną pracę i nigdy nie musiało się zastanawiać, jak przetrwać kolejnej wypłaty.

Może chcesz dać jemu to, czego Ty nigdy nie dostałaś/dostałeś od swoich rodziców?

W takim razie mam dla Ciebie dwie wiadomości. Obie dobre...
Jesteś dobrym rodzicem, który stara się, aby dać swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. To widać – inaczej nie byłoby Cię na tej stronie. To pierwsza.

Jakąkolwiek zmianę nie przyjdzie Tobie wprowadzić w Wasze życie – wierzę, że dasz radę i nie poddasz się, bo wiesz że stawką jest godne życie Twojego nastolatka. To druga.

Jednak na początek - zacznij od wiary w swoją córkę/syna. Doceń to, co robi także poza nauką. Nie narzucaj mu swoich wyborów ani też nie wyręczaj go, bo w ten sposób zrobisz z niego „ofiarę losu”.

Pomóż mu zbudować stabilny obraz siebie. Stabilny, czyli taki, który jest jego bazą, źródłem bezpieczeństwa. To on wzmocni jego poczucie wartości, którego teraz nie ma lub mocno kuleje. 

Udowodnij swoim zaangażowaniem, że może na Ciebie liczyć i że jesteście w jednej drużynie - wspieraj rozwój jego mocnych stron oraz kompetencji, których jemu nie brakuje. Bez względu na to czy chce iść na studia czy nie.
Motywacja Dla Nastolatkow Małgorzata Kapuściak
To dzięki nim poradzi sobie w przyszłości, którą trudno teraz przewidzieć. Za kilka lat pewnie będzie startować w zawodzie, który dzisiaj jeszcze nie istnieje. Tak więc to jedyny sposób, aby Twoje starania i inwestycje w jego rozwój nie poszły na marne...

Ebook „Wyluzuj! Dasz radę!" strona po stronie przygotuje go do radzenia sobie z presją, porażkami i podejmowaniem już teraz właściwych decyzji w wielu decydujących sprawach.

Dodatkowo pokaże mu jak wyrażać swoje potrzeby czy zdanie. Dzięki temu szybciej nauczy się asertywności, bez której ciężko poradzić sobie w obecnych czasach. I nareszcie - zacznie podążać za tym, co jest dla niego ważne zamiast bezmyślnie porównywać się do kolegów.
ZAMAWIAM tego ebooka
Zależy mi, aby mój nastolatek poradził sobie w szkole i w życiu!

Ebook „Wyluzuj! Dasz radę” to rozwiązanie 18 palących problemów nastolatków omówionych w zrozumiały i praktyczny sposób! 

Gdy większość uczy młodych jak skutecznie przygotować się do sprawdzianów, prac klasowych, egzaminów czy matury. Albo cisną ich i „trenują”, by dali z siebie więcej i osiągali lepsze wyniki.

Ja idę o kilka kroków dalej... 

Po ponad 6 latach pracy z młodzieżą, czyli licznych rozmowach, setkach godzin spędzonych na sali wykładowej, na korytarzach i dziesiątkach przeprowadzonych ankiet – wiem, co ich blokuje i czego potrzebują, by odzyskać motywację.

Te 18 palących tematów omówiłam to w ebooku "Wyluzuj! Dasz radę" w sposób zrozumiały, interesujący i praktyczny:
To przede wszystkim SAMOPOMOCNIK do radzenia sobie w kryzysie, stresie, braku chęci czy koncentracji. Wzbogacony o 11 zadań i 4 testy rozwojowe, które nie tylko przynoszą ulgę czy spokój, ale też ekscytację z odkrywania siebie na nowo.
Planery (4 różne typy) do ogarniania codziennych spraw czy np. prac klasowych lub egzaminów. To w dużym stopniu dzięki nim Twój nastolatek uwolni się od przeciążenia i odzyska równowagę.
To Wiedza, która pomoże mu wykorzystać swoje zasoby jeszcze lepiej niż teraz oraz łatwiej poradzić sobie z porażkami, wyzwaniami czy ciągłymi zmianami. 
Słowa prosto z serca, które uczą zrozumienia, akceptacji i szacunku do siebie oraz innych.
To praktyczne wskazówki, które pomogą mu wypracować zdrowe nawyki, odwagę, dbałość o siebie w sposób szybki i prosty. Poniżej jest kilka z nich:
Motywacja Dla Nastolatkow - Środek Ebooka

Ale jak i kiedy z nich skorzysta,
zależy od problemu z jakim przyjdzie mu się zmierzyć:

W Poszukiwaniu Talentów i Prawdziwej Mocy – już na start 2 zadania, które pomogą nastolatkowi odkryć kim jest, co go wyróżnia, co potrafi, jakie ma umiejętności. Ta wiedza będzie punktem startowym do dalszego rozwoju, a nawet ważnych decyzji życiowych.
Akcja Motywacja – odkryje 6 pytań, które pomogą Twojemu nastolatkowi zacząć nowy etap w życiu. Szczególnie 3 i 5 są ważne. Dzięki tym podpowiedziom pokona brak wiary w siebie, by następnie zrobić skok w kierunku realizacji swoich planów czy marzeń.
Sposób na Rodzica – pożegnaj kłótnie i przywitaj rozmowy, które zaprowadzą Was do zrozumienie, bliskości i trwałych relacji. Twój nastolatek pozna metodę, która pomoże mu przygotować się do ważnych rozmów czy negocjacji z Tobą – bez fochów, pretensji i górnolotnych oczekiwań.
Skuteczne Zakuwanie – tak, to możliwe! Wystarczy tylko dopasować odpowiednią metodę. Wtedy skończy się nudne wkuwanie notatek, wielogodzinna pustka czy frustracja, albo zaległości. To tylko 5 pytań, a w kwestii nauki pomaga wejść na wyższy poziom i osiągać więcej w krótszym czasie. 
Planuj, Działaj, Osiągaj - przygotowałam aż 4 planery, które pomogą Twojemu dorastającemu dziecku mieć wszystko pod kontrolą, zmniejszyć odczuwaną presję i stres. To wypracuje w nim samodyscyplinę i odpowiedzialność, co widocznie przełoży się np. na lepsze wyniki w nauce.
Terminy? Pod kontrolą! – mądre zarządzanie sobą w czasie to podstawa, by uniknąć przeciążenia czy zaległości, a nawet kryzysu. Wszystko wyjaśniam na stronie 67.

Tych rozwiązań jest wiele więcej – chcesz je teraz odkryć?
ZAMAWIAM tego ebooka
Zależy mi, aby mój nastolatek poradził sobie w szkole i w życiu!

 Nie ma potrzeby dłużej stresować się przyszłością - wystarczy jedno kliknięcie, by poczuć ulgę! 

Na rynku jest wiele poradników czy motywatorów dla nastolatków.

Sporo z nich przeczytałam. Znalazłam w nich tyle treści, sposobów czy technik, że zamiast ulgi i ekscytacji – czułam się przytłoczona.

Młodzi też się tak czują, dlatego tak niechętnie do nich sięgają.

Oni szukają wskazówek takich, jak na Tik Toku, czyli krótko, zrozumiale i do zastosowania od razu.

I to jest bardzo rozsądne podejście z ich strony.

Wtedy nie tracą czasu na to, aby cały czas szukać lepszych metod dla siebie tylko biorą jeden trik i już za chwilę mogą z niego korzystać.


Z ebookiem "Wyluzuj! Dasz radę" jest tak samo - Twój nastolatek bierze go do ręki i od razu może zacząć z nim pracować. 

PRZYKŁAD: kiedy będzie się przygotowywać do ważnego sprawdzianu czy pracy klasowej, a nawet egzaminu.

Mając planery bez problemu podzieli materiał na mniejsze partie, bo przecież wiadomo że nie opanuje wszystkiego w jeden wieczór.

Następnie wybierze odpowiednią dla siebie metodę uczenia się, która pomoże mu szybciej przyswoić wiedzę. Na koniec zweryfikuje – co już umie, a co należy jeszcze powtórzyć. I w tym wszystkim znajdzie jeszcze czas na chwilę odpoczynku.


Jak widzisz przygotowany przeze mnie ebook to inwestycja, która nie tylko TERAZ przyniesie efekty, lecz będzie najlepszym fundamentem pod dorosłe życie Twojego nastolatka.

Pamiętaj, że dla Twojego dziecka MOTYWACJA to coś więcej niż chęci do osiągania celów czy wzięcie się do nauki. To wartość sama w sobie...

To COŚ, co da mu nadzieję na lepsze jutro i pozwoli realizować swoje marzenia.

To COŚ, co pomoże mu odnaleźć własną drogę, czyli prawdziwy sposób na życie.

I wreszcie to COŚ, co zabezpieczy jego przyszłość przed kryzysem tożsamości, depresją albo rezygnacją z siebie potem.


Jeśli tego właśnie chcesz dla swojego nastolatka, to pozostaje Ci zrobić tylko jedną rzecz...

Który pakiet wybierasz?

Wybierz najlepszą wersję Motywatora

Dopasowaną do potrzeb Twojej córki lub syna!

Motywator

Motywacja Dla Nastolatkow Ebook
"Wyluzuj! Dasz radę" (ebook, PDF) za 47 zł
47 zł
ZAMAWIAM

pakiet SKOK MOTYWACJI

Pakiet Akcja Motywacja - Motywator Dla Młodzieży
"Wyluzuj! Dasz radę"
(ebook, PDF) za 47 zł
"Dziewczyna w trampkach"
(ebook, PDF) za 37 zł
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" (ebook, PDF) za 19zł
103 zł
65 zł
ZAMAWIAM
Zaprezentowana cena opisanego powyżej pakietu jest najniższą ceną z ostatnich 30 dni

PAKIET CAŁA NAPRZÓD

Pakiet Cala Naprzod - Motywator Dla Młodzieży
„Wyluzuj! Dasz radę"
(ebook, PDF) za 47 zł
"Dziewczyna w trampkach"
(ebook, PDF) za 37 zł
"Postaw na przyjaźń" 
(ebook, PDF) za 29 zł
Notatka motywacyjna "W poszukiwaniu swojej drogi"
(plik PNG do wydruku) za 19 zł
Notatka motywacyjna "Zmień podejście - zmieni się Twoje życie" (plik PNG do wydruku) za 19 zł 
BONUS: Ebook "Bądź Sobą" (ebook, PDF) za 19 zł 
171 zł
117 zł
ZAMAWIAM
Zaprezentowana cena opisanego powyżej pakietu jest najniższą ceną z ostatnich 30 dni
Tu znajdziesz krótki opis dodatkowych ebooków,
o których wspominam powyżej:
EBOOK "Dziewczyna w trampkach"
To TWOJA NOWA PRZEPUSTKA DO SPOKOJU od problemów dojrzewania. Napisana przez dziewczynę, która mówi wprost o tym, co w życiu ważne.
Jej przekaz jest bardzo głęboki i osobisty – dzięki temu trafia 2x szybciej do nastolatek niż dorośli.
Jedyna taka pozycja dla młodzieży, która ma w sobie POTRÓJNĄ MOC wsparcia.
Wartość 37 zł
EBOOK "Bądź sobą"
Przydatne wskazówki o tym, jak nareszcie nie bać się wyrażać tego, co czuję i myślę. Jak bronić własnych potrzeb zamiast udawać kogoś kim nie jest.
To zaledwie 23 strony - same konkrety!
Wartość 19 zł
EBOOK "Postaw na przyjaźń"
To zbiór wszystkich problemów i pytań o relacje czy przyjaźnie, jakie zadali mi nastolatkowie podczas wykładów w szkołach.
Dla nastolatków ta wiedza to złoto! Ona nie tylko pomoże im funkcjonować w codziennym życiu, ale też zaprocentuje w przyszłości – w związkach, na studiach, w pracy.
Wartość 29 zł
Copyright © 2016-2024 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!