Zapisz się teraz na
Newsletter Dziewczyny w Trampkach
Dołącz do grona czytelników i pobierz bezpłatny poradnik SOS dla Rodzica i Nastolatka! 
.

Co zyskujesz zapisując się na mój newsletter?

Otrzymasz istotne dla Ciebie informacje o dojrzewaniu, nastolatkach i nie tylko. Każdy e-mail to dawka konkretnej wiedzy na 5-10 minut czytania.
Dostaniesz dostęp do specjalnej kolejki 8B, w której poruszam problemy rodziców z nastolatkami i podaję skuteczne rozwiązania. Bądź jedną z pierwszych osób, która zdobędzie tą wiedzę!
Opinia o Newsletterze 8B
Bezpłatne materiały dla nastolatka i dla siebie - koniecznie musisz je mieć!
W pierwszej kolejności dowiesz się o nowych produktach oraz zgarniasz najlepsze rabaty!
Zero SPAMU i ciągłego nacisku na sprzedaż!
Zapisuję się i pobieram SOS

Za co cenią SOS Ci, którzy już go przeczytali?

Elzbieta Kulasza
Poradnik napisany jest ciekawym językiem. Dodatkowo jest przejrzysty i zrozumiały, czym zachęca czytelnika do zagłębienia się w lekturę. Z pewnością pomoże niejednemu rodzicowi uporać się z buntem nastolatka. Zawarte w nim porady mogą zdecydowanie poprawić relację rodzic-dziecko.
Elżbieta Kulasza
mama nastolatki
Nikola Szejbach
Mam 22 lata. Burzliwy okres, jakim jest dojrzewanie, na szczęście już za mną. Gdyby moi rodzice mieli wtedy dostęp do poradnika Małgorzaty Kapuściak, zapewne przeżyłabym go w zupełnie inny sposób. Dzięki niemu rodzic może lepiej poznać swoje dorastające dziecko i pomóc mu przebrnąć przez burzę hormonów - bez trzaskających drzwi i nieprzyjemnych słów. Koniecznie pobierz ten SOS, przeczytaj i wprowadź wskazówki w życie. Z całego serca polecam.
Nikola Szejbach
studentka
Zapisuję się i pobieram SOS

BONUS Dla Twojego nastolatka!

Pakiet Zadań, które pomogą mu wyjść z cienia swoich lęków oraz wejść na wyższy poziom umiejętności. Z tą wiedzą bez trudu zaplanuje dalszą ścieżkę swojego rozwoju, nauki i kariery!

W bezpłatnym poradniku
 SOS Dla Rodzica i Nastolatka
znajdziesz to, czego właśnie potrzebujesz: 

KONKRET -  najważniejsze informacje o problemach dojrzewania + zadania rozwojowe Twojego nastolatka. Wszystko w jednym miejscu! Bez tej wiedzy nie pomożesz swojemu dziecku ogarnąć tych wszystkich wyzwań, jakie na niego czekają!  

SKUTECZNE ROZWIĄZANIA – raz przeczytasz i już wiesz, co ma zrobić. Krok po kroku!
WYGODA – z tego ebooka możesz korzystać gdziekolwiek tylko chcesz. Z łatwością pobierzesz go na telefon, aby mieć go pod ręką!
KRÓTKO I NA TEMAT – w SOS masz wszystko, co naprawdę musisz teraz wiedzieć. Tak zaoszczędzisz swój czas i energię, którą nareszcie możesz poświęcić na swoje potrzeby! 
NOWA PERSPEKTYWA – dzięki niej zdejmiesz z siebie największe obawy przed Waszą przyszłością i wprowadzisz pozytywne zmiany:
ZMIANA PODEJŚCIA = ZMIANA ZACHOWANIA = ZMIANA ŻYCIA NA LEPSZE
Zapisuję się i pobieram SOS

Ten Ebook jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz cieszyć się spokojnym życiem – bez dramatów dojrzewania !
Zależy Ci, by w końcu dotrzeć do swojego nastolatka i zadbać o jego przyszłość!
Chcesz uwolnić się od poczucia bezradności, kiedy brakuje Ci już sił na ciągłą walkę!
Zapisuję się i pobieram SOS
„Jak ogarnąć problemy dojrzewania i nie zwariować” to ebook, w którym chcę Ci przypomnieć to, co najważniejsze. Pamiętaj, że normy, zasady, stawianie granic, pozytywny obraz siebie - to dla młodego człowieka kierunkowskaz, który mimo chęci odkrywania nowych rzeczy oraz eksperymentowania, pomoże mu znaleźć właściwą drogę.
Newsletter Dziewczyny w Trampkach
Polityka Prywatności
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!