Zapisz się teraz na
Newsletter Dziewczyny w Trampkach
Pobierz ten bezpłatny poradnik SOS Dla Rodzica i Nastolatka!
.

Co zyskujesz zapisując się na mój newsletter?

Otrzymasz cenne wiadomości o dojrzewaniu, nastolatkach i nie tylko. Każdy e-mail to dawka konkretnej wiedzy na 5-10 minut czytania.
Dostaniesz dostęp do kolejki mailowej 8B, w których poruszam problemy rodziców z nastolatkami i podaję skuteczne rozwiązania. Bądź jedną z pierwszych osób, która zdobędzie tą wiedzę i nie pozwól, by bunt dojrzewania przejął kontrolę nad Twoim życiem!
Bezpłatne materiały dla nastolatka i dla siebie - z potrzebną wiedzą i wskazówkami!
W pierwszej kolejności dowiesz się o nowych produktach oraz zgarniasz najlepsze rabaty!
Zero SPAMU i ciągłego nacisku na sprzedaż!
Zapisuję się i pobieram SOS

Sprawdź, co mówią o mnie starsi i młodsi:

Elzbieta Kulasza
Poradnik napisany jest ciekawym językiem. Dodatkowo jest przejrzysty i zrozumiały, czym zachęca czytelnika do zagłębienia się w lekturę. Z pewnością pomoże niejednemu rodzicowi uporać się z buntem nastolatka. Zawarte w nim porady mogą zdecydowanie poprawić relację rodzic-dziecko.
Elżbieta Kulasza
mama nastolatki
Nikola Szejbach
Mam 22 lata. Burzliwy okres, jakim jest dojrzewanie, na szczęście już za mną. Gdyby moi rodzice mieli wtedy dostęp do poradnika Małgorzaty Kapuściak, zapewne przeżyłabym go w zupełnie inny sposób. Dzięki niemu rodzic może lepiej poznać swoje dorastające dziecko i pomóc mu przebrnąć przez burzę hormonów - bez trzaskających drzwi i nieprzyjemnych słów. Koniecznie pobierz ten SOS, przeczytaj i wprowadź wskazówki w życie. Z całego serca polecam.
Nikola Szejbach
studentka
Zapisuję się i pobieram SOS

BONUS Dla Twojego nastolatka!

Pakiet Zadań, które pomogą mu wyjść z cienia swoich lęków oraz wejść na wyższy poziom umiejętności. Z tą wiedzą bez trudu zaplanuje dalszą ścieżkę swojego rozwoju, nauki i kariery!

Co znajdziesz w bezpłatnym SOS Dla Rodzica i Nastolatka?

Przed Tobą ponad 30 stron konkretnej wiedzy i wskazówek o najważniejszych problemach z nastolatkiem + jak się z nimi zmierzyć!

Napisane krótko oraz na temat, przedstawione skuteczne rozwiązania. Wystarczy tylko pobrać, przeczytać i już wiesz, co masz robić. To dla Ciebie nie tylko spora oszczędność czasu, ale i energii!
Dowiesz się, jak dogadać się z dorastającym dzieckiem - co mówić, a kiedy ugryźć się w język! Niewielu rodziców o tym wie, a brak tej wiedzy powoduje niepotrzebne kłótnie i życie w ciągłym lęku przed kolejnymi konfliktami!
Poznasz prosty schemat stawiania granic - do zastosowania od zaraz! Młodzi ich potrzebują, by mogli czuć się ważni i kochani! 
„Jak ogarnąć problemy dojrzewania i nie zwariować” to dla Ciebie szansa na prawdziwą zmianę :
ZMIANA PODEJŚCIA = ZMIANA ZACHOWANIA = ZMIANA ŻYCIA NA LEPSZE!
Zapisuję się i pobieram SOS
Polityka Prywatności
Copyright © 2016-2022 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!