Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Scena to mój żywioł

Historia Dziewczyny w trampkach opowiada o tym, jak stawiając wszystko na jedną kartę, można wygrać życie. Jak można upaść i podnieść się silniejszym. Jak wytrwale dążyć za marzeniami pomimo przeciwności losu.
Gościłam na takich wydarzeniach, jak: Kobieta Autentyczna, Akademia Law Business Quality, Imperium Kobiet, TEDxWSB i Sukces To Ja!
ZaprASZAM CIĘ DO WSPÓŁPRACY
Dziewczyna w Trampkach - Wspolpraca Wystapienia
Bardzo serdecznie dziękuję za prelekcję i udział w TEDxWSB 2019 we Wrocławiu. Głęboko wierzę, że stanie się Pani inspiracją do tworzenia nowych idei i rozwiązań w praktyce biznesowej. Zapraszam do współpracy z naszą uczelnią także na innych płaszczyznach!

Dr Marek Natalli
Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu
Spotkania Autorskie - Dziewczyna w Trampkach OPT

Opowiem Wam o mojej książce 

Książka „Dziewczyna w trampkach” to nawigacja życiowa dla nastolatków oraz ciekawa pozycja dla dorosłych. Pomaga trzeźwo spojrzeć na ludzi i świat. A także zrozumieć, co naprawdę jest ważne.
Na spotkaniu chętnie podzielę się ze słuchaczami nie tylko kulisami powstania książki, ale i całym procesem jej tworzenia. Łącznie z moją transformacją.
ZaprASZAM CIĘ DO WSPÓŁPRACY
Copyright © 2016-2021 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram