Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   

Zróbmy coś razem

Dziewczyna w Trampkach - Wspolpraca Szkolenia OPT

Szkolenia dla nastolatków

Proponuję dwugodzinny wykład dla nastolatków. Razem omówimy największe problemy oraz wyzwania, z jakimi muszą stoczyć codzienną walkę. Sposoby, które pomogą im je pokonać i wzmocnić poczucie wartości.
Lub...
Dwugodzinne warsztaty, po których młodzież wychodzi pełna energii do działania i świadoma SIEBIE. Z planem i motywacją, by móc zrealizować wyznaczone przez siebie cele oraz odważnie pofrunąć w świat.
Zaproś mnie na zajęcia

Wystąpienia publiczne

Jeśli szukasz prelegentki, która potrafi zainspirować, poruszyć, obudzić i zmotywować słuchaczy do dokonania rzeczy niemożliwych – świetnie trafiłeś!
Historia Dziewczyny w trampkach to dowód na to, jak postawić wszystko na jedną kartę i wygrać życie. Jak upaść i podnieść się silniejszym. Jak wytrwale dążyć do swoich marzeń mimo przewicności losu.  Gościłam na takich wydarzeniach, jak: Kobieta Autentyczna, Akademia Law Business Quality, Imperium Kobiet, TEDxWSB i Sukces To Ja!
Zaproś mnie na swoją scenę
Dziewczyna w Trampkach - Wspolpraca Wystapienia
Bardzo serdecznie dziękuję za prelekcję i udział w TEDxWSB 2019 we Wrocławiu. Głęboko wierzę, że stanie się Pani inspiracją do tworzenia nowych idei i rozwiązań w praktyce biznesowej. Zapraszam do współpracy z naszą uczelnią także na innych płaszczyznach!

Dr Marek Natalli
Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu
Spotkania Autorskie - Dziewczyna w Trampkach OPT

spotkania autorskie

Książka „Dziewczyna w trampkach” to nie tylko nawigacja życiowa dla nastolatków, ale też ciekawa pozycja dla dorosłych. Pomaga trzeźwo spojrzeć na świat i zrozumieć, co naprawdę jest ważne.
Jeżeli nie wpadła Ci jeszcze w ręce, czas nadrobić zaległości. Najlepiej zorganizować spotkanie autorskie, co Ty na to? Chętnie podzielę się ze słuchaczami nie tylko kulisami powstania mojej książki, ale i całym procesem jej tworzenia. Łącznie z moją transformacją.
Zaproś mnie na spotkanie

Konsultacje

Pomogę Tobie przejść z sukcesem przez okres dojrzewania. Czyli bez znanych Tobie:

 • cichych dni,
 • buntu i trzaskania drzwiami,
 • zagłuszania głośną muzyką,
 • walki na rację,
 • zamykania się w pokoju,
 • ucieczki od rzeczywistości.

Zależy mi, by Wasza relacja była oparta na współpracy, partnerstwie i dialogu. Dostaniesz ode mnie konkretne wskazówki oraz wsparcie.

Pomogę też Twojemu nastolatkowi, by obudził swój umysł i odważył się:

 • być sobą,
 • pokonać swój strach,
 • zmierzyć z porażką,
 • cieszyć się życiem,
 • stworzyć SIEBIE zamiast kopii swoich kolegów.

Mam to już za sobą, więc wiem, jak uwierzyć w siebie, rozwinąć skrzydła i podążać za swoimi marzeniami. Wykorzystaj to!

zgłoś się na konsultacje
Konsultacje - Dziewczyna w Trampkach
Copyright © 2016-2021 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Scroll Up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram