Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Ksiazka Dziewczyna w Trampkach

nie marnuj życia na ciągłe kłótnie!

czy chcesz zobaczyć, jak zbudować przyjaźń z twoją nastolatką zamiast toczyć bezustanną walkę na rację?

Założę się, że nie raz tęsknisz za wspólnymi chwilach ze swoją nastolatką. Martwisz się, że zamyka się w pokoju - a Ty nie wiesz dlaczego. Brakuje Ci pomysłów, by pomóc jej zrozumieć o co walczyć a czego unikać, by zaoszczędzić jej bolesnych rozczarowań. Zastanawiasz się, jak wzmocnić jej poczucie wartości, by mogła więcej się uśmiechać i tryskać energią. No i z utęsknieniem czekasz na okaz szacunku i wdzięczności za to, co dla niej robisz.

Pewnie nie raz też pragniesz znaleźć się w gronie szczęśliwych rodziców, którzy spędzają rodzinne wieczory przy dobrym filmie z misą popcornu. Rozmawiają o życiu, wspólnie rozwiązują problemy. Robią razem kolację lub grają w planszówki. Darzą się szacunkiem, zaufaniem. Są jak paczka dobrych przyjaciół, która zawsze może na siebie liczyć. A nastolatka chętnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Mało tego – nawet się angażuje zamiast zamykać się w pokoju z nosem w smartfonie.

Widzisz tę różnicę? Na tym Tobie zależy, prawda?

Dziewczyna w trampkach to koleżanka z podwórka Twojej dorastającej córki. Doskonale wie co czuje i rozumie jej świat!
Książka „Dziewczyna w trampkach” to odpowiedź na potrzeby młodych ludzi. Zawiera prawdziwe historie, która pokazują jak trzeźwo spojrzeć na świat. Bez hipokryzji i mydlenia oczu - tylko sama prawda. To blisko 200 stron doświadczeń oraz przeżyć, które uczą wdzięczności i szacunku. Skłaniają do refleksji i nowych wyborów. Z "Dziewczyną w trampkach" nastolatka może wyciągnąć lekcje z bolesnych porażek, uzdrowić swoje relacje. Przede wszystkim z rodziną, która jest najlepszym źródłem siły i wsparcia.  

Moje przygody są pełne wskazówek, inspiracji, nadziei, nowych doświadczeń, emocji i zrozumienia w trudnym czasie. 

To nie jest kolejna zwykła książka dla nastolatki. Musisz ją wziąć do ręki, przeczytać, by uwierzyć...
kup teraz "Dziewczynę w trampkach"
Daj swojej nastolatce szansę, na jaką zasługuje!

One już wybrały "dziewczynę w trampkach"

Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, które chwytają za serce. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
czytelniczka
Dominika Gajewska
Książka "Dziewczyna w trampkach" jest niesamowicie szczera i autentyczna, jak jej autorka. Właśnie za tę szczerość i odwagę podzielenia się historią swojego życia podziwiam Małgosię. Dlatego Drogi Czytelniku! Możesz śmiało potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu. Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje i miej odwagę żyć swoim życiem, jak Dziewczyna w trampkach!
Dominika Gajewska
coach, trener rozwoju osobistego
Paulina Rosa
Na swojej drodze spotykamy wiele osób. Jedni są tylko na chwilę, inni pozostają na całe życie. Kiedy czytasz "Dziewczynę w trampkach", masz wrażenie, że ona jest właśnie z tych osób, które zostałyby na zawsze – jeśli nie w Twoim życiu, to na pewno w głowie. Ta książka to prawdziwe historie pisane na kartce życia. Fabuła została stworzona przez los, przypadki, ludzie i trampki, w których podąża główna bohaterka.
Paulina Rosa
studentka

dzisiaj od ciebie zależy przyszłość z twoją nastolatką

Większość nastolatek jest takich, jak ja byłam. Czują się bezradne, zagubione, rozczarowane życiem. Bezustannie zastanawiają się: Co dalej? Co mam wybrać? Jak postąpić? Są osamotnione, sfrustrowane, pełne obaw. 

Twoja dorastająca córka Ci tego nie powie, ale nie raz brakuje jej zrozumienia i wsparcia. Przez to zamyka się w sobie, zbywa półsłówkami, zatrzaskuje drzwi do pokoju. Wielu rodziców myśli, że te fochy i burczenie pod nosem z czasem przejdą. Ale to tylko złudzenie. 

Każdy dzień w zawieszeniu wyrządza jej prawdziwą krzywdę, Waszej rodzinie także. Zazwyczaj zaczyna się dość zwyczajnie – od zmiennych nastrojów, niezadowolenia, pyskowania i pretensji. Lecz gdy ta walka trwa dłużej, pojawia się irytacja, napięcie, bezradność po której chcesz wszystko rzucić i wyjechać. No i najgorsze - stajesz się ofiarą życia, jak i Twoja nastolatka. Na szczęście wcale nie musi tak być…
Gdy weźmiesz sprawy w swoje ręce to Ty zdecydujesz, co będzie dalej. W waszej komunikacji, relacji, w waszym domu!
Rodzice wręczając swoim córkom tę książkę – tak naprawdę robią najlepszy prezent sobie. Bo gdy Twoja nastolatka weźmie ją do ręki będzie mogła spojrzeć na siebie, swoich bliskich i świat innymi oczami. Z wdzięcznością, szacunkiem, zrozumieniem, pokorą. Z otwartością i zapałem, by doświadczać i uczyć się nowych rzeczy. "Dziewczyna w trampkach" pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę.  

Jak widzisz Twój dzisiejszy wybór - TAK albo NIE ma znaczenie. Od niego zależy Wasze życie, przyszłość, spokój i przyjaźń. Inaczej będzie Walka. 

Więc jeśli chcesz podarować swojej nastolatce i sobie najlepszy prezent - NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI.

Ostatnie sztuki w magazynie…!

Wybierz najlepszą wersję książki dla twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

PAKIET Z PORADNIKAMI

"Dziewczyna w trampkach"  (ebook) za 27,90 zł
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15zł
57,90 zł
42 zł
KUP TERAZ

KSIĄŻKA

Książka "Dziewczyna w trampkach" za 36 zł

36 zł
WYPRZEDANE

EBOOK

Ebook "Dziewczyna w trampkach" za 27,90 zł

27,90 zł
kup teraz
Copyright © 2016-2021 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Scroll Up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram