Bądźmy w kontakcie:  kontakt@dziewczynawtrampkach.pl   
Ksiazka Dziewczyna w Trampkach

Szkoda życia na kłótnie i walki na rację!

to twoja szansa, by nareszcie POCZUć WDZIĘCZNOŚĆ I SZACUNEK ZE STRONY TWOJEJ NASTOLATKI

W ciągu następnych dwóch minut mam zamiar Ci pokazać, jak:

  • możesz przeżyć więcej radosnych chwil ze swoją nastolatką;
  • uwolnisz się od bezradności, gdy zamyka się w pokoju - a Ty nie wiesz dlaczego;
  • możesz jej pomóc zrozumieć, o co walczyć a czego unikać, by zaoszczędzić jej bolesnych rozczarowań;
  • wzmocnisz jej poczucie wartości, by mogła więcej się uśmiechać i tryskać energią;
  • zyskasz wytęskniony szacunek i wdzięczność za to, co dla niej robisz.

Wszystko to bez wielogodzinnych rozmów zakończonych fiaskiem: „Ty mnie nie rozumiesz!”. Bez ciągłej irytacji i napięcia, po której chcesz wszystko rzucić i wyjechać!

Jak? Po prostu daj jej książkę, która mówi wprost co w życiu naprawdę ważne. Napisana specjalnie dla nastolatek - prostym i zrozumiałym językiem, który do nich trafia. Za każdym razem, gdy będzie potrzebować nowej wskazówki, wsparcia, inspiracji – otwiera książkę na kolejnej stronie i czyta.
Prawdziwa historia, która pomaga nastolatkom trzeźwo spojrzeć na świat!
Książka „Dziewczyna w trampkach” to blisko 200 stron przeżyć i doświadczeń młodej dziewczyny, która nie boi się mówić prawdy o życiu. Wie jak stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością, uwierzyć w siebie i wyciągnąć lekcję z cennych doświadczeń. 

Kładzie nacisk na świat wartości, postawy życiowe, by pomóc im stworzyć solidny fundament zanim wejdą w dorosłość. Mówi o relacjach, przede wszystkim z najbliższymi, bo rodzina to źródło siły. Fundament na dobre i na złe. A dorastająca dziewczyna często o tym zapomina, taka jest prawda.

Wiesz, czego DZISIAJ najbardziej potrzebują nastolatki? Wskazówek, wsparcia oraz inspiracji, by wzmocnić poczucie wartości i znaleźć odpowiednią drogę dla siebie. Tego właśnie poszukują. 

Ta książka jest inna, różni się od znanych powieści. Każdy rozdział zawiera PS – krótkie podsumowanie, cenną podpowiedź. Dzięki temu dozna olśnienia, że życie nie jest takie beznadziejne, jak jej się wydaje.
Zamawiam "Dziewczynę w trampkach"
Chcę dać swojej nastolatce szansę, na jaką zasługuje!

One już wybrały "dziewczynę w trampkach"

Ewelina Kulasza
Przeczytanie „Dziewczyny w trampkach” zajęło mi da wieczory. Książka wciągnęła mnie niesamowicie z dwóch powodów. Pierwszy: prosty, zrozumiały i przede wszystkim ciepły język. Drugi: historie z życia wzięte, które chwytają za serce. Gwarantuję Ci, że książka zainspiruje Cię do działania i doda wiele odwagi w Twoim życiu.
Ewelina Kulasza
czytelniczka
Dominika Gajewska
Książka "Dziewczyna w trampkach" jest niesamowicie szczera i autentyczna, jak jej autorka. Właśnie za tę szczerość i odwagę podzielenia się historią swojego życia podziwiam Małgosię. Dlatego Drogi Czytelniku! Możesz śmiało potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu. Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje i miej odwagę żyć swoim życiem, jak Dziewczyna w trampkach!
Dominika Gajewska
coach, trener rozwoju osobistego
Paulina Rosa
Na swojej drodze spotykamy wiele osób. Jedni są tylko na chwilę, inni pozostają na całe życie. Kiedy czytasz "Dziewczynę w trampkach", masz wrażenie, że ona jest właśnie z tych osób, które zostałyby na zawsze – jeśli nie w Twoim życiu, to na pewno w głowie. Ta książka to prawdziwe historie pisane na kartce życia. Fabuła została stworzona przez los, przypadki, ludzie i trampki, w których podąża główna bohaterka.
Paulina Rosa
studentka

W końcu stworzysz przyjacielską relację z twoją nastolatką

Może myślisz, że wszystkie te fochy, burczenie pod nosem lub trzaskanie drzwiami niebawem się skończą. Może i tak będzie – pytanie tylko kiedy i z jakim skutkiem. Bo konsekwencje mogą być poważne.

Każdy dzień zwłoki wyrządza Twojej nastolatce krzywdę. Ona Ci tego nie powie, ale nieraz brakuje jej już sił, by zmierzyć się ze swoją rzeczywistością. Dlatego jest zrezygnowana, smutna, ma huśtawkę nastrojów. Albo zbywa Cię półsłówkami, jest ciągle niezadowolona, pyskuje, walczy na rację. To tylko pozory – nie daj się im zwieść. Pod powierzchnią tego buntu rozgrywa się zazwyczaj DRAMAT, czyli ciche wołanie o pomoc. A z tego rodzi się bezradność, frustracja. W najgorszym wypadku depresja.

Każdy dzień zwłoki to także krzywda dla Twojej rodziny. Bo ile można znosić tych ciągłych wrzasków, kłótni, braku szacunku? Wszystko ma swoje granice!
Jakby to było znaleźć się w gronie szczęśliwych rodziców, którzy...
Spędzają rodzinne wieczory przy dobrym filmie z misą popcornu. Rozmawiają o życiu, wspólnie rozwiązują problemy. Robią razem kolację lub grają w planszówki. Darzą się szacunkiem, zaufaniem, okazują sobie wdzięczność. Są jak paczka dobrych przyjaciół, która zawsze może na siebie liczyć. A nastolatka chętnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Mało tego – nawet się angażuje zamiast zamykać się w pokoju z nosem w smartfonie. Lub burczeć pod nosem z ciągłymi pretensjami i strzelać fochy... 

Widzisz tę różnicę? Założę się, że na tym Tobie zależy, prawda?

Właśnie po to stworzyłam „Dziewczynę w trampkach” – by Twoja nastolatka mogła spojrzeć na siebie, swoich bliskich, otoczenie i świat innymi oczami. Z wdzięcznością, szacunkiem, zrozumieniem, pokorą. Z otwartością i zapałem, by doświadczać i uczyć się nowych rzeczy. Ta książka jest jak nawigacja życiowa. Pomaga znaleźć i wybrać najlepszą drogę.

Jeżeli chcesz stracić swoją szansę na szczęśliwe rodzinne życie z nastolatką - pomiń tę książkę. Nie pogniewam się.

Ale jeżeli chcesz, by ten scenariusz stał się Twoją rzeczywistością, zrób ten jeden krok i...

Wybierz najlepszą wersję książki dla twojej nastolatki

Dopasowaną do jej potrzeb i możliwości!

KSIĄŻKA

Ksiazka Dziewczyna w Trampkach
Książka "Dziewczyna w trampkach"

Zakładka/notatka edukacyjna
36 zł
ZAMAWIAM!

PAKIET Z PORADNIKAMI

Ksiazka - Pakiet z Poradnikami
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 36 zł

Zakładka/notatka edukacyjna
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Motywator do działania z zadaniami (ebook) za 15 zł
66 zł
51 zł
ZAMAWIAM!

PAKIET
NASTOLATKI

Pakiet Nastolatki
Książka "Dziewczyna w trampkach" za 36 zł

Zakładka/notatka edukacyjna
Motywator do działania  (ebook) za 15 zł
Zestaw gadżetów (torba + smycz) za 40 zł
91 zł
63 zł
Jedyne 8 sztuk!
ZAMAWIAM!
Copyright © 2016-2020 Dziewczyna w Trampkach - Małgorzata Kapuściak. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Scroll Up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram